Skocz do zawartości

Zakopane - szukam fajnego noclegu


STIFF

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak coś to macie u mnie miejsca na Krupówkach i Nowotarskiej, samo centrum! Wszystko macie na miejscu łącznie z parkingiem i WiFi!

 

http://www.pokojekrupowki.pl  :)

 

Powołując się na SIP macie jeszcze -10% zniżki! :)

 

Kontakt tylko telefoniczny: +48 696 363 700

 

 

Pzdr!

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to macie u mnie miejsca na Krupówkach i Nowotarskiej, samo centrum! Wszystko macie na miejscu łącznie z parkingiem i WiFi!

 

http://www.pokojekrupowki.pl  :)

 

Powołując się na SIP macie jeszcze -10% zniżki! :)

 

Kontakt tylko telefoniczny: +48 696 363 700

 

 

Pzdr!

Jasiek

 Kiedy tylko zadzwoniłem, to miejsca brak. Musiałem kilka razy u ferdka pomieszkiwać albo przy Drodze Na Olczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to macie u mnie miejsca na Krupówkach i Nowotarskiej, samo centrum! Wszystko macie na miejscu łącznie z parkingiem i WiFi!

 

http://www.pokojekrupowki.pl  :)

 

Powołując się na SIP macie jeszcze -10% zniżki! :)

 

Kontakt tylko telefoniczny: +48 696 363 700

 

 

Pzdr!

Jasiek

Na Krupówkach jest jeszcze Hostel "Flaming" z tego co pamiętam i "apartament" na poddaszu kosztował w zeszłym roku 100 złociszy ze śniadaniem:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Ja polecam PokojeNaKrupowkach.Byłem,fajnie,rewelacyjny apartament i lokalizacja.Miałem jechać w październiku,ale w pracy trudności.Polecam i pozdrawiam Jaśka,Łukasz S.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Ostatni weekend spędziłem w Nosalowym Dworze Rezydencja, niby ***** ale szczerze nie polecam. :angry:

Mam podobne odczucia po pobycie w tym obiekcie.

 

 

Nosalowy kiedyś był bardziej przytulny, przed rozbudową. Teraz straszna masówka :/

 

Teraz całkiem dobre wrażenie robi Aries.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakis nocleg w Zakopanem gdzie akceptuja duze psy?

 

W teorii dużo jest obiektów akceptujących pieski ale w praktyce różnie to może wyglądać jak to nie będzie york tylko właściwych rozmiarów pies :)

W to co piszą w internecie właściciele obiektów bym nie wierzył bo napiszą wszystko byleby "cepry" przyjechały.

 

Najlepiej wybrać sobie kilka mniejszych pensjonatów i obdzwonić, pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pod każdym względem pensjonat mojej przyszywanej rodziny - a szczególnie tym, którzy:

1/. mają małe dzieci (pokój zabaw dla dzieci i inne organizowane akcje dla dzieci

2/. niekoniecznie chcą być w zakopiańskim zimowym smogu ;)

www.facebook.com/DworekPodGiewontem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znacie jakis nocleg w Zakopanem gdzie akceptuja duze psy?

Jakiej rasy ten pies i w jakim wieku?

 

Czarny terier rosyjski 3,5 roku. Ma włosy zamiast sierści (nie linieje) i jest dobrze ułożona, była z nami w wielu hotelach w PL i zagranicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znacie jakis nocleg w Zakopanem gdzie akceptuja duze psy?

 

Jakiej rasy ten pies i w jakim wieku?

Czarny terier rosyjski 3,5 roku. Ma włosy zamiast sierści (nie linieje) i jest dobrze ułożona, była z nami w wielu hotelach w PL i zagranicą.
Jeśli standard pasuje, to zapraszam do siebie www.umisia.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

My ostatnio na majówkę zrobiliśmy sobie fajny trip do Zakopca więc mogę na świeżo coś polecić. Generalnie jeżeli chodzi o nocleg to szukaliśmy czegoś na obrzeżach żeby zaznać trochę spokoju ale mimo wszystko tak aby było blisko wszędzie :D i tak wylądowaliśmy w Nowe Bystre w domku alpejski kwiat śniegu. 30 min na piechotę na Gubałówkę w 5 osób idealnie się tam mieściliśmy. Parking, miejsce do grillowania także wszystko czego potrzeba :) jeżeli chodzi o kontakt to najlepiej ogarnąć ich stronę http://www.domekalpejski.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robert Tomaszewski napisał:

My ostatnio na majówkę zrobiliśmy sobie fajny trip do Zakopca więc mogę na świeżo coś polecić. Generalnie jeżeli chodzi o nocleg to szukaliśmy czegoś na obrzeżach żeby zaznać trochę spokoju ale mimo wszystko tak aby było blisko wszędzie :D i tak wylądowaliśmy w Nowe Bystre w domku alpejski kwiat śniegu. 30 min na piechotę na Gubałówkę w 5 osób idealnie się tam mieściliśmy. Parking, miejsce do grillowania także wszystko czego potrzeba :) jeżeli chodzi o kontakt to najlepiej ogarnąć ich stronę http://www.domekalpejski.pl/

 

Prawie darmo. Tyle wysiłku, aby nas o tym powiadomić :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 
Prawie darmo. Tyle wysiłku, aby nas o tym powiadomić :yahoo:

Moje miejsce od lat to odwiedzam u Heliosa dzielnica cyrhla. Parking plac zabaw duży grill bilard sala zabaw itp moja wesoła gromadka i reszta znajomych zawsze jest zadowolona .

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...