Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nie dzisiaj ,bo swinia od 3 dni u doktora na przeszczep serca (słupek,reszta moja), wymiana hebla (tarcze,klocki), w międzyczasie wyszła maglownica (wymieniona 2 tyg wcześniej na "zdrową uzywaną").

W trakcie przeszczepu zaprotestowała cewka  :toobad:

Ech...wisi,lub lezy i sie robi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja OBK stoi cały weekend na zabiegu zabezpieczenia lakieru i skór. Plus szyby czymś co ma powodować mniejsze zabrudzenia. Odbiorę to opiszę wrażenia. Co ciekawe, facet który to robi, powiedział, ze to już 3 OBK w ostatnim kwartale. I ze lakiery maja podobno bardzo miękkie. Zreszta, jak wszystko co wychodzi teraz z fabryk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem STi z przeglądu okresowego, po 24 miesiącach przy przebiegu 13700 km. Dodatkowo wymiana oleju w skrzyni i dyfrze, zamontowana tylna rozpórka Cusco i jakieś "pierdółki" jeszcze.

cross bar czy os?

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odebrałem STi z przeglądu okresowego, po 24 miesiącach przy przebiegu 13700 km. Dodatkowo wymiana oleju w skrzyni i dyfrze, zamontowana tylna rozpórka Cusco i jakieś "pierdółki" jeszcze.

cross bar czy os?

 

 

W bagażniku :)

 

Vortex czeka na  cieplejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chłopaki od Carfita zamontowali mi wzmocniony smok olejowy w FXT SH i gumki stabilizatora tył.

To ten biały z czarnymi felgami?

 

Nie :) , ten biały miał remont silnika ,padła panewka. Teraz cyka aż miło. Mój jest niebieski . Operacja trwała 3h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...