Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Brał może ktoś udział w takiej  "imprezie"??   http://www.rajdnieustajacy.pl/zasady_2017.html

Zastanawiam się czy odcinki opisane są do zrobienia Foresterem :)

Pozdrawiam

 

Rajd nieustający to nie zorganizowany przejazd, lecz przewodniki opisujące trasy do przejechania samodzielnie. Trasy te maja rożny poziom trudności. Zmieniają się też w zależności od pogody. Jak jest opis, że trudna, to jest trudna - za trudna dla Subaru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Brał może ktoś udział w takiej  "imprezie"??   http://www.rajdnieustajacy.pl/zasady_2017.html

Zastanawiam się czy odcinki opisane są do zrobienia Foresterem :)

Pozdrawiam 

 

Obejrzałem filmik z trasy 17, oznaczonej jako łatwa. W porze deszczowej jest się gdzie wkleić :) A w suchej powiesić na wydechu... To co, jedziemy? :)

 

Edytowane przez bvb
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 o ile można by było się dołączyć, to kiedy? No i jak przebiega ta trasa, masz ślad  GPS lub roadbook-a?

 

To tak nie działa. Praktyka tego wątku pokazuje, że trzeba samemu rzucić termin i... na 90% nikt się nie przyłączy. Ale raz się udało, więc kiedyś musi być ten drugi raz  :yahoo:

Co do tras - wszystko jest na cytowanej stronie. Trzeba się zapisać do klubu (pytanie, czy Forka przyjmą), bo inaczej ceny roadbooków zaporowe. Ale patrz niżej:

 

Koleiny z tego filmu nie są zdecydowanie dla Forestera.

 

Skoro ta trasa jest oznaczona jako łatwa, to może Nieustający w ogóle nie jest dla nas. Wyżej w tym wątku jest kilka tras z Roadbooka BFGoodrich - on zawiera bardzo różne, niektóre bardzo łatwe. Koło Ciebie jest łatwiutka trasa nr 9, zimą lub wiosną chętnie bym ją trzasnął. Są również zorganizowane Mazowieckie Włóczęgi - też byśmy się kiedyś wybrali. Ale co najmniej do połowy stycznia raczej nie dam rady.

Edytowane przez bvb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję sił Forka w zasadzie co tydzień-dwa w piątkowy lub sobotni późny wieczór. Włóczę się po lasach Puszczy Białej i brzegiem Bugu w okolicach Wyszkowa, Broku, Małkini. No ale pora nie jest zachęcająca dla znalezienia towarzystwa innego niż szwagier na bocznym taborecie, ewentualnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Na jakiś styczniowy dzionek się piszę (zapewne weekend). Jak dobrze pójdzie i do Sylwestra z grubsza wyrobię się z robotą na ten rok, to we wszytkie soboty w styczniu jestem chętny do jeżdżenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszkę odjechałem z tematem okolic Warszawy. To miejscówka akurat na rodzinnych mazurach jest i wyszło dość spontanicznie.

https://www.google.pl/maps/@53.9336987,22.1538313,253m/data=!3m1!1e3

Edytowane przez rademenez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hmmm a czy przypadkiem nie byliście też nieco na zachód od Wisły i nie stołowaliście się w jakimś zajeździe między Górą Kalwarią a Kozienicami? OBKa nie zauważyłem, ale kilka terenówek stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak było po trasie ;)

Działo się bo i śnieg i błoto ale trasa fajna. Teraz kolejna wycieczka dopiero na koniec marca ze względu na brak czasu.

Udało mi się w końcu zdobyć roadbook BFGoodrich. Tymczasem analiza trwa ale jest chęć odwiedzenia kilku tras, niekoniecznie tylko na Mazowszu.

 

IMG_20170218_170804.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...