Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi kochani, jakiej firmy wskaźniki opłaca się kupić. Z mojej wiedzy wynika jedynie, że auto gałgany to badziew. Interesuje mnie boost, EGT i ciśnienie oleju. Jakie firmy polecacie tak, żeby stosunek ceny do jakości był jak najbardziej korzystny. Co jest mi potrzebne do montażu tych wszystkich zegarów i jaki jest orientacyjny koszt całej zabawy ???

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na zegary do seryjnego samochodu. Ale jeśli koniecznie chcesz to ja do dupowozu kupiłem zegar SRTI, cena pasztet, a wykonanie porównywalne z Defi. (podobno z tej samej fabryki)
Dlatego szukam czegoś nie drogiego, ale w żeby działało :wink: :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś co bardziej mi się przyda ?

 

Zdecydowanie temperatura oleju. Będziesz wiedział, czy już można ostro pojechać, czy nie i kiedy dać się temu samochodu schłodzić. Latem to ważne na różnych kręciołkach. Nawet w wrx-owym 2.0T :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, STRI.Kup w Polsce żeby mieć gwarancje, bo czasem potrafią odmówić posłuszeństwa :idea: . Jeśli nie przeszkadza Ci beznadziejny wygląd to możesz kupić omori.

 

Zegary przydają się głównie do tego żeby koleżankom tłumaczyć jak działają :wink: :mrgreen:

 

o właśnie :mrgreen:

 

 

edit: drobne poprawki w pisowni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Już znalazłem :wink:

 

Za same zegary wychodzi 1155 zeta.

EGT, boost, oil temp.

 

Potrzebuje czegoś jeszcze, czy jak kupię to można jechać montować ?

 

[ Dodano: Sro Lut 25, 2009 3:04 pm ]

Zegary przydają się głównie do tego żeby koleżankom tłumaczyć jak działają :wink: :mrgreen:
No i rozgryzł mnie no..... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jak to nazwałeś auto gałgany i spisują sie dobrze (ta nowa serie z opening ceremony itp) lansersko na 5

 

I jak prawidłowo zamontowane "probki" to wskazują to samo co Defi. Wybór należy do portfela.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

PS. Micu, fakt ale tylko wtedy kiedy kierownik jest uzbrojony w sandały z wężowej skórki na koturnie z końskiego kopyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...