Skocz do zawartości

Pytania do Dyrekcji...


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

znalazłem go na innym forum :roll: :? i se wkleiłem a tu muka :twisted:

 

Na którym, jeśli można wiedzieć...?

 

Owoc jak coś 8) browara mogem pocztexem wysłać :mrgreen:

 

Zaraz wyślę adres ;).

 

Fakt, że ja go przynajmniej w dwóch miejscach już widywałem... Chyba, że to Owoc się tam udziela pod innymi ksywami...

 

Tak, ja też widziałem - ale w 'trochę' innej wersji. Nad tą się trochę napracowałem (jakieś 15 minut ;) )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając prasę motoryzacyjną można było natknąć się na artykuły , w których pisano o " likwidacji kratki" a tym samym o braku możliwości odpisywania w całości podatku VAT od takich ciężarówek.Tak więc, odpowiednie przepisy już to uregulowały. Oczywiście życie nie znosi pustki i wielu użytkowników takich aut myśli o wariancie typu pikap , aby jednak móc podatek ten odpisać od swoich kosztów. Moje pytanie sprowadza się do tego, czy SIP myśli o wprowadzeniu na polski rynek modelu baja .Z pobieżnych wyszukanych w internecie informacji zorientowałem się że model ten dostępny jest w Stanach i to w przyzwoitej cenie, chociaż wybór kolorów jest ubogi.Co do parametrów i osiągów to już się pogubiłem, i spalanie galonów na milę przeliczjąc to na nasze l/km było dla mnie za trudne :oops: Następne pytanie to: czy auto to mogłoby być w Polsce zrejestrowane jako ciężarowe?(Co do stabilności naszych przepisów chyba wszyscy mamy już wyrobione zdanie).Auto może nie jest zbyt piękne ale wygląda na wygodne i praktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...