Skocz do zawartości

Pytania do Dyrekcji...


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowna Dyrekcjo! Czy jest, ewentualnie kiedy będzie w SIP możliwość kupna Outbacka 3.0 kolor czarny - jedyny jaki akceptuje moja Rodzicielka, a to ma być samochód dla niej. Pytanie drugie dotyczy oczywiście ceny, czy użytkownik Subaru, coprawda zakupionego jeszcze przed utworzeniem SIP-u, wielokrotny uczestnik SJS ( kiedyś nas tam informowano,że po ukończeniu szkolenia przysługuje 5% rabat na nowe Subaru ) może liczyć na jakiś rabat? Pozdrawiam i pilnie oczekuję odpowiedzi, bo chciałbym to autko jak najszybciej z Mamusią (nie tą forumową :lol: ) zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Podstawa to zawsze decyzja co do zakupu samochodu jako takiego :)

Nie mam zwyczaju wypowiadać się na temat konkretnych warunków na forum - ani tym ani innych.

Prawdą jest, że rabatami nie szastamy. Ceny są realne, bez nadmiernie rozdmuchanych marż.

Nie traktujemy ich jak cen wywoławczych na tureckim bazarze, lecz jako konkretną ofertę handlową.

A że nasi wierni klienci mają nieco lepsze warunki ... to sposób honorowania zaufania, jakim nas wcześniej obdarzyli.

 

Łączę pozdrowienia i zapraszam do salonu.

 

PS. Czarne Outbacki są jak najbardziej w naszej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nowy w Kraju ? Nieee, aktualnie tempo "odpływu" nowych samochodów jest szybsze, niż tempo "przypływu" z importu.

Serio - w polsce jest w tej chwili tylko 1 (słownie jeden) samochód nowy, który jeszcze nie jest zamówiony przez klienta.

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
a chwilowo Forestera Turbo nie posiadamy (wszystko sprzedaliśmy - na dostawe nowych liczymy w maju)

 

Czekam na subarka w polowie kwietnia, czy zapowiedz majowa oznacza ze termin sie przesuwa?

 

KK

 

Pewnie chodzi o subaraki nie zamówione wcześniej, więc skoro masz swego to będzie na czas :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace czekania to straaaasznie duzo

a najgorsze, ze wlasnie mi snieg zniknal.

Jedyne pocieszenie ze wszystkich dzir nie zdazyli jeszcze zalatac

Wybor Forestera (choc maly) byl wlasnie podyktowany tym, ze mozna lekcewazyc dziury (nie przesadzajac) a jednoczesnie miec cos szybkiego. Dotychczasowe autko to Volvik t-4, fajny, ale na dziurach wymieka

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem szczęsliwym posiadaczem Subaru Legacy kombi 2.0 manual 93r. poszukuję instrukcji obsługi,która pomogłaby mi poznań ten piekny samochód.Prosiłbym o ewetualne namiary lub poprostu przesłanie mi jej.Z góry dziękuję.

 

..::SuBaRu RuLeZ::..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 pytanko do Szanownej Dyrekcji a mianowicie czy istnieje możliwość wypożyczenia np. takiej Subaru Imprezy Sti na 1 dzień ? Wiem, że macie samochody demonstracyjne, ale z tego, co wiem służą one jedynie do krótkich przejażdzek demonstracyjnych a mi jak już wcześniej wspomniałem chodzi o wypożyczenie modelu Subaru Impreza Sti. Jeżeli istnieje taka możliwość to proszę o podanie mi cennika najlepiej jako prywatnej wiadomości >>>POZRAWIAM<<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ojciec Założyciel

- Instrukcja Legacy 93 - niestety nie posiadamy (jesteśmy aktywni w Polsce dopiero od 99)

- Wypożyczenie STI - ze względu na charakter samochodu generalnie nie jest wypożyczany.

W wyjątkowych sytuacjach (znamy b.dobrze osobę i jej styl jazdy) odstępujemy od tej reguły. Przyczyna jest prosta - jeżeli ktoś nie jest przyzwyczajony do takich samochodów, może się to dość źle skończyć. Aktualnie nie posiadamy też STI jako demo (sprzedaliśmy).

Proszę sprawdzić ew. w SJS - posiadają jednego "zaprzyjaźnionego", choć nie wiem czy jest wypożyczany na całe dnie.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w salonie w Krakowie ok 1,5 miesiąca i jazda próbna WRXem też była niemożliwa bo auta chwilowo nie było. Czy na dzień dzisiejszy już można się uwawiać na jazdę.

W Mikołowie też był ten sam problem. Trochę to dziwne. Mając w perspektywie kilku miesięcy zakup takiego samochodu fajnie się jest trochę przejechać i sprawdzić co się chce kupić. :P

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znow sie powtarza kwestia, ze to nie pytanie do Dyrekcji, tylko do dzialu sprzedazy :wink: Wiec, domestos, zadzwon i spytaj, na pewno udziela Ci odpowiedzi :) Tym bardziej, ze generalnie akurat jest WRX kombi demo (widzialem! Na wlasne oczy! :D ). Jak sie umowisz na jazde wczesniej, to nie powinno byc problema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
RA a RC :shock:

 

co jest innego - oprócz ceny :mrgreen:

 

W Polsce jeszcze nie ma specyfikacji, ale... są w DE 8). Według danych z subaru.de wersja określana jako "RA" (dokładnie to jest : 2.0R Active) od "RC" (2.0R Comfort), różni się tym, że jedna ma elektryczny szyberdach i xenony ©, druga - nie (A).

 

PS. Przy okazji przejrzałem sobie ten wątek i odkryłem perełkę :wink: :twisted:. Otóż wejdźcie na jego pierwszą stronę i przeczytajcie post nr 4. Jakby nie było nazwy użytkownika, w życiu byście nie skapowali, że to Mamusia takie niemamusine posty na tym Forum drzewiej pisała :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przy okazji przejrzałem sobie ten wątek i odkryłem perełkę Wink Twisted Evil. Otóż wejdźcie na jego pierwszą stronę i przeczytajcie post nr 4. Jakby nie było nazwy użytkownika, w życiu byście nie skapowali, że to Mamusia takie niemamusine posty na tym Forum drzewiej pisała Mr. Green.

 

 

Hehehe ale w 13 poście już zaczątki nowego kierunku w literaturze, poezji forumowej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...