Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Gliwice

Pozdrowienia dla WRX blue mica na Gliwickich blachach, ktory przeburczał Łabędzką na wysokości Opla ok. 19,25. :)

A-4

Pozdrówka dla srebrnego Legasia Kombi KR*****, którego z trudem dogoniłem za Gliwicami w kier. Krakowa swoim Ignasiem. Było tit, i machanko, no i zaskoczenie kierowcy i pasażerki. Czarne świnki były. :)

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na wstępie pragnę zaznaczyć , że jest to mój pierwszy wpis na forum.  POZDRAWIAM I WITAM WSZYSTKICH

W związku z tym chciałbym na początku napisać , że zwyczaj pozdrawiania się kierowców Subaru jest bardzo miły, pokazujący pewne przywiązanie i zamiłowanie do marki.

Jeszcze kilka lat temu nie wiele wiedziałem o marce a dziś mam już dwa Subaru w garażu . Chcę napisać , że kiedy trzy lata temu kupiłem Outbacka i wyjechałem na ulicę zdarzyło się , że kilka razy ktoś mnie pozdrowił ( może dla tego , że samochód był nowy) i to było fajne ale się skończyło . Kiedy tydzień temu wyjechałem WRX STI 15" przez kilka pierwszych dni kierowcy Subaru pozdrowili mnie więcej razy niż przez ostatnie 3 lata w Outbacku i to było SUPER .

Mam nadzieję , że nie skończy się to zbyt szybko i nie jest to spowodowane modelem i błyszczącym lakierem .

Życzył bym sobie i wszystkim posiadającym Subaru by POZDRAWIALI SIĘ NIE ZALEŻNIE OD MODELU , ROCZNIKA , KOLORU NADWOZIA i itp.

Zdaję sobie sprawę z tego , że dziś Subaru jest marką kupowaną nie tylko przez miłośników motoryzacji i sportów motorowych , ale spróbujmy się pozdrawiać wszyscy  , a jeżeli to nie wyjdzie to niech pozdrawiają i odpowiadają sobie ci którzy mają radość z jazdy Subaru .

JA MAM

 

Pozdrawiam

WIK

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na wstępie pragnę zaznaczyć , że jest to mój pierwszy wpis na forum. POZDRAWIAM I WITAM WSZYSTKICH

W związku z tym chciałbym na początku napisać , że zwyczaj pozdrawiania się kierowców Subaru jest bardzo miły, pokazujący pewne przywiązanie i zamiłowanie do marki.

Jeszcze kilka lat temu nie wiele wiedziałem o marce a dziś mam już dwa Subaru w garażu . Chcę napisać , że kiedy trzy lata temu kupiłem Outbacka i wyjechałem na ulicę zdarzyło się , że kilka razy ktoś mnie pozdrowił ( może dla tego , że samochód był nowy) i to było fajne ale się skończyło . Kiedy tydzień temu wyjechałem WRX STI 15" przez kilka pierwszych dni kierowcy Subaru pozdrowili mnie więcej razy niż przez ostatnie 3 lata w Outbacku i to było SUPER .

Mam nadzieję , że nie skończy się to zbyt szybko i nie jest to spowodowane modelem i błyszczącym lakierem .

Życzył bym sobie i wszystkim posiadającym Subaru by POZDRAWIALI SIĘ NIE ZALEŻNIE OD MODELU , ROCZNIKA , KOLORU NADWOZIA i itp.

Zdaję sobie sprawę z tego , że dziś Subaru jest marką kupowaną nie tylko przez miłośników motoryzacji i sportów motorowych , ale spróbujmy się pozdrawiać wszyscy , a jeżeli to nie wyjdzie to niech pozdrawiają i odpowiadają sobie ci którzy mają radość z jazdy Subaru .

JA MAM

 

Pozdrawiam

WIK

Prawda to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, ok. 16, okolice Zabłocia:

pozdrawiam Forumowicza ze świnkami, w bolidzie o jedynym wg mnie słusznym kolorze dla Subaru, z którym wzajemnie sobie machaliśmy, szczerząc zęby w uśmiechu, że oto wreszcie można kogoś pozdrowić :-) Banan z buzi zszedł mi dopiero po jakimś czasie - fajnie jednak mieć Subaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Tichy, jeśli to to z avataru to odpozdrawiam. :D Było machane do czarnego Forka. 

 

Pozdrawiam "kierowniczkę" srebrnego XT-ka spotkanego na al. Powstania Warszawskiego, która zapatrzyła się na moją Imprezę ;) - po świnkach w bejsbobówkach zgaduję, że była to żona Fortisa. :)

 

I jeszcze wieczorem na moście na Nowohuckiej jadąc Forkiem mijałem białą Imprezę, która chyba mi mrugała, jednak za późno się zorientowałem.  :blush: Tak czy siak pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Życzył bym sobie i wszystkim posiadającym Subaru by POZDRAWIALI SIĘ NIE ZALEŻNIE OD MODELU , ROCZNIKA , KOLORU NADWOZIA i itp.[...]

 

Cześć,

 

nie no fajnie, ja zawsze chętnie, tylko jadąc już parę razy przez te *ekhm* fajniejsze dzielnice Katowic machałem/mrygałem przygodnie napotkanym Forkom (sie akurat w okolicy 3 trafiły w odstępie paru minut), to na mryganie się dziwnie patrzeli, na machanie mało mi ktoś nie odpowiedział pukaniem się po czole. Pipczę to, nie pozdrawiam, wręcz anty pozdrawiam kupujących Subaru nadętych krawaciarzy którym się wydaje że kupulu auto 'premium' tylko dlatego że leasing jest 4-cyfrowy. Ot takie doświadczenie, parę outbacków też spotkałem i nie odpozdrowili, mrygałem jakiejś starszej imprezce, nic, whatever.

 

Przy okazji pozdrawiam posiadacza OBK SBD rej. SB pozostawiony na lotnisku w Pyrzowicach zaraz przy wjeździe na P2 na miejscu dla inwalidów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkie kierowniczki oraz kierowników  subarek spotkanych  w Gdańsku :) Jadąc oraz idąc,spotkałem tyle subaru ,że aż bylem miło zaskoczony :) Forki , gacki  i jakieś imprezki , wszystko to napotkane przez 2 godziny .. Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś pozdrawiał (migaczami i machaniem łapki) pan z .... czerwonej lanci. Oczywiście byłem niezmiernie zdziwiony i to mile  bo świnek nie było. Oczywiście odmachałem i odtrąbiłem... dopiero po kilku kilometrach zorientowałem się, że to chodziło o niezapalone światła!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego Forestera GD 94.. (jakoś tak bo w lusterku zaglądałem), który jechał dzisiaj za mną od Zaspy w stronę Brzeżna po godz. 7. Świniaczy nie zauważyłem mrugania długimi też nie stwierdzono  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś pozdrawiał (migaczami i machaniem łapki) pan z .... czerwonej lanci. Oczywiście byłem niezmiernie zdziwiony i to mile  bo świnek nie było. Oczywiście odmachałem i odtrąbiłem... dopiero po kilku kilometrach zorientowałem się, że to chodziło o niezapalone światła!

Oprócz powyższego spotkałem się z dwiema alternatywami pozdrowienia:

  • naprzemienne mignięcie kierunkowskazami (L/P/L/P),
  • gest otwartej dłoni uśmiechniętego kierowcy pojazdu (tzw. siemanko).

Co jest bardziej niebezpieczne? Zależy od sytuacji na drodze, ale jak dla mnie to ostatnie jest najmniej mylące. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Na wstępie pragnę zaznaczyć , że jest to mój pierwszy wpis na forum.  POZDRAWIAM I WITAM WSZYSTKICH

W związku z tym chciałbym na początku napisać , że zwyczaj pozdrawiania się kierowców Subaru jest bardzo miły, pokazujący pewne przywiązanie i zamiłowanie do marki.

Jeszcze kilka lat temu nie wiele wiedziałem o marce a dziś mam już dwa Subaru w garażu . Chcę napisać , że kiedy trzy lata temu kupiłem Outbacka i wyjechałem na ulicę zdarzyło się , że kilka razy ktoś mnie pozdrowił ( może dla tego , że samochód był nowy) i to było fajne ale się skończyło . Kiedy tydzień temu wyjechałem WRX STI 15" przez kilka pierwszych dni kierowcy Subaru pozdrowili mnie więcej razy niż przez ostatnie 3 lata w Outbacku i to było SUPER .

Mam nadzieję , że nie skończy się to zbyt szybko i nie jest to spowodowane modelem i błyszczącym lakierem .

Życzył bym sobie i wszystkim posiadającym Subaru by POZDRAWIALI SIĘ NIE ZALEŻNIE OD MODELU , ROCZNIKA , KOLORU NADWOZIA i itp.

Zdaję sobie sprawę z tego , że dziś Subaru jest marką kupowaną nie tylko przez miłośników motoryzacji i sportów motorowych , ale spróbujmy się pozdrawiać wszyscy  , a jeżeli to nie wyjdzie to niech pozdrawiają i odpowiadają sobie ci którzy mają radość z jazdy Subaru .

JA MAM

 

Pozdrawiam

WIK

Hej, a nie jechałeś przypadkowo czarnym estiajem kilka dni temu ulicą Prądzyńskiego? Jeśli tak, to zaległe pozdrowienia - jechałem rowerem i mocno się przyglądałem. Od teraz będę kiwał;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...