Skocz do zawartości

Skała... skała, ale gdzie ? ;-)


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja obstawię Calpe North w Alicante (Hiszpania)...

 

no jakie to nadgorliwe nooo...przecież my tu bierzemy Dyrekcje na litość, przetrzymanie i inne takie żeby nam nagrode niespodziewajke z litości dała ..a ten sie przed szereg pcha 8)

 

Ja jeszcze nie mam plecaczka, śpiworka, kocyka, czy bokserek subaru. To pewnie dlatego ;-) Już będę grzeczny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam plecaczka, śpiworka, kocyka, czy bokserek subaru. To pewnie dlatego ;-) Już będę grzeczny ;-)

 

a ten dalej tylko o sobie..będziemy mieć wspólne, forumowe..o tym jaki , kiedy i co będzie u kogo będziemy myśleć potem..no..

z tych bokserek moge zrezygnować... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie mam plecaczka, śpiworka, kocyka, czy bokserek subaru. To pewnie dlatego ;-) Już będę grzeczny ;-)

 

a ten dalej tylko o sobie..będziemy mieć wspólne, forumowe..o tym jaki , kiedy i co będzie u kogo będziemy myśleć potem..no..

z tych bokserek moge zrezygnować... :roll:

 

OK OK, niech będzie wspólny forumowy kocyk, którym przykryjemy nóżki podczas ogniska gdzieś na jurze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowicze,

Mam nadzieję, że od tej chwili temat konkursu nie będzie już naszą marą nocną :wink:

Uff, chyba się udało :!:

UWAGA: HISZPANIA Costa Blanca - wapienna skałka Penyal d'Ifach (symbol Białego Wybrzeża). Może i symbol, tylko dlaczego tak mało popularny :?

Czy ktoś już wie co jest nagrodą ??? Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło :D

 

Małgośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wracam z Japonii (szukałem nowych motywów do zagadek) z przekonaniem, że łamigłówka dalej nie rozwiązana - a tu no proszę :D

 

Serdeczne gratulacje dla w/g kolejności zgłoszeń (lub też doprecyzowania wypowiedzi)

1. Fido__ To jest istotnie miejscowość Calpe

2. Małgorzata Kurek - ten kamyk to właśnie Penon d'Ifach.

Stanowi symbol wybrzeża Costa Blanca.

 

Przy okazji te małe punkty w jeziorku to flamingi w zanych tamtejszych salinach :)

 

Wprawdzie nikt nie rozpoznał samochodu na pierwszym planie, no ale niech tam :wink:

 

Nagrody to kurtki zimowe Subaru (z wyjmowaną podpinką itd).

Prosze o przesłanie rozmiarówki i namiarów na dostarczenie w/w kurtek na moje PW.)

 

Łączę serdeczne pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laureat pierwszego konkursu ogłoszonego przez Dyrekcję, gratuluje nowym :wink: Może założymy taki mały klub zwycięzców :D Spotkania klubowe będą koniecznie zimą :wink:

 

Ale fajnie :-) Dziękujemy bardzo i cieszymy się przeogromnie (przynajmniej ja). Oczywiście propozycja przykrycia nóżek przy klubowym ognisku (czemu nie, można też kurtką) jest aktualna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako laureat pierwszego konkursu ogłoszonego przez Dyrekcję, gratuluje nowym :wink: Może założymy taki mały klub zwycięzców :D Spotkania klubowe będą koniecznie zimą :wink:

 

Ale fajnie :-) Dziękujemy bardzo i cieszymy się przeogromnie (przynajmniej ja). Oczywiście propozycja przykrycia nóżek przy klubowym ognisku (czemu nie, można też kurtką) jest aktualna :-)

 

Ja również serdecznie dziękuję, a łapki krzyżuję w nadziei na zimowy ZLOT PLEJAD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...