Skocz do zawartości

"Filmowe" Subaru


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pamięta, była kiedyś taka komedia chyba z lat 80 Cannonball Run występowało w nim czarne Subaru naszpikowane elektronika z napisem na drzwiach Subaru AWD a za kierownica jego był Jackie Chan.

 

Ja nie pamiętam, ale pewnie dlatego, że nie lubię Jackie Chana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta, była kiedyś taka komedia chyba z lat 80 Cannonball Run występowało w nim czarne Subaru naszpikowane elektronika z napisem na drzwiach Subaru AWD a za kierownica jego był Jackie Chan.

 

To nie było Subaru tylko Mitsubishi Starion

 

Ja pisze o pierwszej części tego filmu a Ty chyba o drugiej w końcu pisało na tym samochodzie "Subaru AWD", więc nie mogło być to Mitsubishi Starion.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cannonball_Run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta, była kiedyś taka komedia chyba z lat 80 Cannonball Run występowało w nim czarne Subaru naszpikowane elektronika z napisem na drzwiach Subaru AWD a za kierownica jego był Jackie Chan.

 

To nie było Subaru tylko Mitsubishi Starion

 

Ja pisze o pierwszej części tego filmu a Ty chyba o drugiej w końcu pisało na tym samochodzie "Subaru AWD", więc nie mogło być to Mitsubishi Starion.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cannonball_Run

 

:oops: mój błąd, jakoś wyjątkowo tylką to część cannonball'a zapamiętałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK - fajna stronka :))

mi najbardziej spodobalo sie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Subaru

a dokladniej opisy wymowy:

In New Zealand, it is pronounced as "Su-BAR-roo", rather than Su-ba-ROO" or the North American "SOO-ba-roo"

 

no i perelka:

Subaru cars (especially Imprezas) are sometimes affectionately referred to as "Scooby Doos" or "Scoobies", due to the similarity in pronunciation between "Subaru" and "Scooby Doo".

 

:lol: :lol: :lol:

 

Iwan - tak przy okazji - Pani Anestozjolog Ci nie dorzucili w komplecie?? sprawdziles umowe kupna-sprzedazy?? :wink:

 

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwan - tak przy okazji - Pani Anestozjolog Ci nie dorzucili w komplecie?? sprawdziles umowe kupna-sprzedazy?? :wink:

 

Nawet nie powiedzieli, powiedział kolega z mediów jak zobaczył charakterystyczny wlot na masce...zwany kurnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój WRX, który już nie jest mój, nie ma za sobą kariery filmowej. Ale woził za to kilka znanych osób ;)

 

 

Kurcze kogo woziło nasze auto !!!!

 

Za dwa dni miesiąc jak mam WRX już nie wytrzymam i zacznę trochę szaleć :)

 

Rekordy:

Miesiąc z WRX-sem bez mandatu!

Spalanie max 20L/100km

Minimalna przy jeździe jak moim starym dieslem 11L/100Km

Max, na jaki się odważyłem 230 Km/h 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (05.09.04) ogladalem "Fale Zbrodni" na Polsacie. Mirek Baka wsiadl do niebieskiej Imprezy - ale chyba GX...

Tak swoja droga... ladny obraz policji ganaiajacej prywatnymi (albo i nie) Imprezami (po przedsiadce z VW Golfow :wink:)

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny obraz policji ganaiajacej prywatnymi (albo i nie) Imprezami (po przedsiadce z VW Golfow :wink:)

 

GOLF? chyba nie było tak ciasno ... miał pasiaka siakiegoś czy innego bora :D

 

Wsadzili ich do porządnych samochodów coby przekazać narodowi marzenia policji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Widzialem to, gosciu jezdzil po schodach w parku :D i troche tez na recznym zawracal :) Szkoda ze nie bylo to Turbo :twisted:

 

..... wlasnie odnosnie schodow, bardzo dobra reklama subaru, przecietny polak nie znajac jeszcze subaru patrzy w czarna skrzynke a tu jakies auto co po schodach bez problemu jezdzi :shock: : jego wniosek DOBRE AUTO :!: :!: tylko co to za marka :?: a tu pan policjant przez megafon: "Srebrne subaru prosze sie zatrzymac :!: :!: " i juz gosc wie co z czym sie je 8) ..........

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk.si, trafne stwierdzenie :)

W sumie to sam sie zastanawialem czy na tych schodach nie przytrze podwoziem bo Forester jest dosc nisko zawieszony, ale chyba nie przytarl :)

Nie pierwszy raz wystapilo Subaru w tym programie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy raz wystapilo Subaru w tym programie :)

 

Foryś XT p. Lindy,który występował w tym programie jest teraz do sprzedania na stronie SIP-u :wink:

 

....... uuuu to cosik panu Lindzie nie przypasował foryś, albo tak przypasowal ze zamówił sti 8) .......

 

pozd. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sobie przypomniałem ze w programie "mamy cie" był kiedyś Bogusław Linda i własnie tam wystąpił jego srebrny Forester

 

wiem ze to juz było ale abstrachując od tematu wyczaiłem skąd wział sie nowy look naszej imprezy

http://www.swrt.com/576052.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie bo to moj pierwszy post :-) Zakochany jestem w imprezach od jakis 8 lat. Na szczescie kolega ma jednego z mocniejszych w Pl wiec czasem sie przejade:-D.Pozdrawiam niniejszym

 

Co do filmowych subaru to byl dzisiaj sti 03 w kryminalnych kolor czarny :-) i jeszcze wystepuje impreza gt w teledysku Golecuorkiestra-nawet jedzie przez chwile na poslizgu:D

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...