Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

 

Panowie, intryguje mnie tylko temat oświetlenia,

Są latarnie, jest wystarczająco jasno. A miejscówka jest spokojna i nikt nas nie bedzie niepokoił tak jak miało to miejsce na podziemnym na 3Stawach. Edytka od Ricardo miała kontrolę i nie wiem czy nawet mandat się nie trafił wtedy.

 

 

 

Mieszkam konkretnie w Chorzowie.Na uroczysko mam jakieś 2 km.

Ja w linii prostej też mam ze 2 km. Mieszkam przy Amelungu w Chorzowie. :)

 

 

 

Jadę na 5 dni w góry (poniedziałek - piątek) z Małżonką i moimi Chłopakami. Ale jak coś potrzeba będę pod telefonem.

Paweł, urlop rzecz święta !!! Odpoczywaj, temat ogarniemy jak wrócisz do pracy bo to nic pilnego. :)

 

Jak są chęci to na początku lutego ogarniemy kolejnego spota ! :)

 

To faktycznie po sąsiedzku mieszkamy :yahoo:

Co do spotów to chyba faktycznie musimy zintensyfikować życie subarowo-towarzyskie :D .

A'propos, dzisiaj już padły pierwsze słowa na temat Plejad 2017 :D . Ktoś już coś planuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie będę mógł przyjechać. Będę się "nartować" z Rodzinką.

Ale mam pytanko Panowie, czy nie znacie może jakiegoś spokojnego miejsca gdzie byłaby możliwość poślizgania samochodem? Mam na myśli jakiś plac lub kilka uliczek gdzie można by trochę się "pokręcić" albo pojeździć "bokami" :) . Może ktoś z Was zna takie miejsce w okolicach Katowic/Chorzowa/Siemianowic +/-20km. Parkingi Tesco/Auchan i inne odpadają bo to miejsce nazbyt publiczne.

Uroczysko znam, (zresztą mieszkam niedaleko) ale tam bardzo często są "utrudnienia". Ponoć drfterzy jeżdżą przy ul. Śląskiej, ktoś coś może wie więcej na temat tej lokalizacji? jaki jest jej obecny stan itd?

Fajne miejsce jest w Tychach dość duży plac koło browaru

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie, intryguje mnie tylko temat oświetlenia,

Są latarnie, jest wystarczająco jasno. A miejscówka jest spokojna i nikt nas nie bedzie niepokoił tak jak miało to miejsce na podziemnym na 3Stawach. Edytka od Ricardo miała kontrolę i nie wiem czy nawet mandat się nie trafił wtedy.

 

 

 

Mieszkam konkretnie w Chorzowie.Na uroczysko mam jakieś 2 km.

Ja w linii prostej też mam ze 2 km. Mieszkam przy Amelungu w Chorzowie. :)

 

 

 

Jadę na 5 dni w góry (poniedziałek - piątek) z Małżonką i moimi Chłopakami. Ale jak coś potrzeba będę pod telefonem.

Paweł, urlop rzecz święta !!! Odpoczywaj, temat ogarniemy jak wrócisz do pracy bo to nic pilnego. :)

 

Jak są chęci to na początku lutego ogarniemy kolejnego spota ! :)

 

To faktycznie po sąsiedzku mieszkamy :yahoo:

Co do spotów to chyba faktycznie musimy zintensyfikować życie subarowo-towarzyskie :D .

A'propos, dzisiaj już padły pierwsze słowa na temat Plejad 2017 :D . Ktoś już coś planuje?

 

Plan jest taki że chyba pojedziemy  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w linii prostej też mam ze 2 km. Mieszkam przy Amelungu w Chorzowie. :)

 

 

Jackie-Chan-WTF.jpg

 

co wy mi tu .... :huh:

 

nagle sie okazuje że mieszkamy koło siebie? I sie nie spotykamy a spoty robimy na 3 stawach? :biglol:

 

Tomasz ale chyba przeprowadziłeś sie niedawno?

fajnie wam sie mówi na amelungu... To już nie ta Ama, za bajtla tam matki zabraniały chodzić bo woda paliła jak kwas. A na Wierzbach dzieci robilły huśtawki nad ta wodą....

 

a teraz mieszkam na piaśnikach, też 2km od uroczyska. :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ja niestety nie będę mógł przyjechać. Będę się "nartować" z Rodzinką.

Ale mam pytanko Panowie, czy nie znacie może jakiegoś spokojnego miejsca gdzie byłaby możliwość poślizgania samochodem? Mam na myśli jakiś plac lub kilka uliczek gdzie można by trochę się "pokręcić" albo pojeździć "bokami" :) . Może ktoś z Was zna takie miejsce w okolicach Katowic/Chorzowa/Siemianowic +/-20km. Parkingi Tesco/Auchan i inne odpadają bo to miejsce nazbyt publiczne.

Uroczysko znam, (zresztą mieszkam niedaleko) ale tam bardzo często są "utrudnienia". Ponoć drfterzy jeżdżą przy ul. Śląskiej, ktoś coś może wie więcej na temat tej lokalizacji? jaki jest jej obecny stan itd?

Fajne miejsce jest w Tychach dość duży plac koło browaru

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mówisz o Wartogłowcu przy cmentarzu czy o czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nagle sie okazuje że mieszkamy koło siebie? I sie nie spotykamy a spoty robimy na 3 stawach? :biglol: Tomasz ale chyba przeprowadziłeś sie niedawno?

W sumie szłoby robić spota u mnie na parkingu :P Matiz, 1,5 roku mieszkam w CH. Przecież nawet się spotkaliśmy na światłach Śląska/Żołnierzy Września krótko po tym jak się przeprowadziłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech skoncza się wakacje i może ekipa dopisze tak jak było kiedys :) 

Co powiecie na spota w sobote 11 lutego godz. np.14.00 jest troche czasu i powinno spasować ,natomiast miejsca może być tam gdzie zwykle czyli 3 stawy lub jakies nowe :P 


Wojtek cos ty kupil za NALESNIKA :biglol:  :biglol:  :biglol:  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech skoncza się wakacje i może ekipa dopisze tak jak było kiedys :) 

Co powiecie na spota w sobote 11 lutego godz. np.14.00 jest troche czasu i powinno spasować ,natomiast miejsca może być tam gdzie zwykle czyli 3 stawy lub jakies nowe :P 

Wojtek cos ty kupil za NALESNIKA :biglol:  :biglol:  :biglol:  :P

 

 

Rysiu ale to chyba nie do mnie?

 

 

W końcu nie jednemu Wojtek na imię

 

 

Na szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niech skoncza się wakacje i może ekipa dopisze tak jak było kiedys :) 

Co powiecie na spota w sobote 11 lutego godz. np.14.00 jest troche czasu i powinno spasować ,natomiast miejsca może być tam gdzie zwykle czyli 3 stawy lub jakies nowe :P 

Wojtek cos ty kupil za NALESNIKA :biglol:  :biglol:  :biglol:  :P

 

Rysiu ale to chyba nie do mnie?

 

 

W końcu nie jednemu Wojtek na imię

 

 

Na szczęście

 

Widzialem go u Paulusa i mowil ,ze to twoje :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marvip a wiesz gdzie konkretnie sie tam wjeżdża? Gdzieś od strony firmy Alba ,Lub tam niżej przy dawnej szkole podstawowej nr 24 - nie wiem co to teraz za szkoła. Te dwie lokalizacje mi sie nasuwają ale jesli to te to chyba tylko forestery tamtędy sie przedrą :) Tomek kilka postów temu opisywał juz ta sytuacje z tym autodromem, mówisz ze na legalu można wjechać ,ale jest to pod opieką policji wiec hm... No ciekawe może da sie to ugryźć

Z reszta pogadamy jutro na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to dzisiaj za wskazówkami pojechałem wybadać teren...

Tak więc Harcerska w prawo w Bytkowską, do końca i na wprost w drogę gruntową, dziury nadsypane, po kilku metrach mały mostek - to wogóle jest droga gruntowa na pole ( a ja myślałem całe życie, że śląsk to tylko gruby, huty i fabryki a tu pola mamy ;) - uwaga, żeby go właściwie trafić, zaraz za mostkiem w lewo kawałek prosto i na najbliższym rozjeździe w prawo, dla "niskich" nabrać łuk bo obecnie można przyglebić prawym progiem ;) dalej jak ścieżynka prowadzi. Obecnie to na autodromie śniego-lód-miejscowe zaspy wiec jak mam być szczery to szkoda mi auta i zderzaka, żeby to przecierać, ale moje Legacy się przedarło w sumie bez problemu. 

O wiele uprzejmiej by było gdyby był świeży śnieg i wszystko rozjeżdżone/odśnieżone/przetarte. 

PS. na samym środku jest dziuro-studzienka, zaszczytnie oznaczona gałęzią.

W zał. podkolorowane zdjęcie. 

PS2. Wjazd wydaje się być legalny.

 

Miejsce zacne na różnego rodzaju działania :)

post-28282-0-47017000-1485296771_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...