Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde masz rewelka pomysł...

Rzucam propozycje zorganizowania "MINI" SPOTU

a tu nagle :neutral:

ja akurat "peszek" i palucha u nogi mam jak bania z chodzeniem i jazdą teraz trudno

stawaj chłopie jak najszybciej na obie nogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za :razz: a co to terminu to czekam rzucajcie datą ja mam akurat tak że na 90% powinienem dać rady sie dostosować niezależnie czy będzie to weekend czy w tygodniu :mrgreen:

Niech wybiorą termin Ci którym jest naprawdę trudno skołować wolne na żądanie :wink:

 

Tylko nie za szybko bo mam wrażenie, że jak narazie część osób z naszego regionu nawet nie zczaiła tego wątku na formum - czyli nic nie wiedzą :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale widzisz Ywone, musisz mi wybaczyć, jestem po ciężkim weekendzie i z koncentracją u mnie krucho - wiem, wiem winny sie tłumaczy ale najpierw: sobota po pracy Chorzów (meczyk) i oczywiście trzeba było uczcić zwycięstwo (oooj moja głowa :roll: ) po czym siedziałem w pracy 24h (i aż 2 godzinach snu) dziś dopiero dotarłem do domu :neutral: po tym wszystkim nie zwracam uwagi na drobne szczegóły hyhyhy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chłop z takim avatarkiem ?

Różnie bywa, od powstania form komunikacji w necie wielu facetów podszywało się pod kobiety :mrgreen:

 

solber_g, no to zapisz się do jakiegoś AK i działaj :wink:

 

Tommi from Kattowitz, no to fajnie, być może się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja możliwe, że równiez pojadę na barbórkę

 

Nie planowałem się na Cieszyńskiej zjawić, później stwierdziłem ze jednak tak ale... wrrr... nie bardzo mam czym sie dostać w piątek odstawiam auto do serwisu :neutral: osłony przegubów, naprawa skrzyni i przy okazji nowe sprzęgło (to i tak już sie kończy) więc buuu... bo mnie nie będzie i buuu... bo debet na koncie o czterocyfrową kwotę wzrośnie :sad:

ale

mam pytanko czy ktoś z was wybiera sie do Wawy na Barbórkę 8 gródnia - bo ja tak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram, ale 8 grudnia. :wink:

 

a no to to właśnie!!! :wink: właśnie o to mi chodziło - moja dysleksja niestety zdemaskowana wrrr... a tak sie starałem :neutral:

 

heheh... no bedziecie mi musieli takie "orty" wybaczać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...