Skocz do zawartości

Sprawdzenie nr VIN


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, próbowałem sam niestety nie udało mi się pozyskać interesujących informacji z kodów na tabliczce, a mianowicie:

1. Rodzaj przeniesienia napędu - stały czy dołączany i  jakie są proporcje rozdziału mocy pomiędzy osie?

2. Czy jest VDC?

 

28866ac7ea6e483fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o pomoc: JF1GC8LD3WG071481

Dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej wszystkim :) Jest mi ktoś w stanie wypadkowość Imprezy STI 2012, nr vin JF1GV8J69BL504622

Z tego co twiedzi właściciel 2 boki były naprawiane po ściągnieciu ze Stanów, ale niestety "nie wie gdzie ma zdjęcia", więc jakby ktoś dowiedział się czegoś ciekawego to proszę o informację!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :) Jest mi ktoś w stanie wypadkowość Imprezy STI 2012, nr vin JF1GV8J69BL504622

Z tego co twiedzi właściciel 2 boki były naprawiane po ściągnieciu ze Stanów, ale niestety "nie wie gdzie ma zdjęcia", więc jakby ktoś dowiedział się czegoś ciekawego to proszę o informację!

Pozdrawiam

carfax masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę o sprawdzenie

VIN JF1SG5LD33G012436

VIN JF1SG63674G756953

 VIN: JF1SG5LD33G012436   Маrka: FORESTER (S11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2002/11/29   Rok modelowy: A ('03MY)   Applied.: SG5AL5D   Option.: EC   : PR   Kolor.: GOLD M (93H)   Kolor wykoń.: OFF BLACK (C20)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2.0L EMPI DOHC TURBO (205)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT)   GRADE: 2.0XT (20XT)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

 

VIN: JF1SG63674G756953   Маrka: FORESTER (S11)   Region: USA   Ster: LHD   Data: 2004/02/02  Rok modelowy : B ('04MY)   Applied.: SG9BY7J   Option.: U4 .: QW   Kolor.: GOLD M/GRAY (9R5)   Kolor wykoń.: BEIGE (C40)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2500CC EMPI SOHC NA (251)   TRAIN: FULLTIME 4WD (F4W)   MISSION: MANUAL TRANSMISSION (MT)   GRADE: 2.5X (25X)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow,

 

rozgladam sie za Tribeca i przegladajac ogloszenia na OLX znalazlem oferte subaru tribeca nr VIN 4S4WXFLU59S022092

 

niestety nie moge rozkodowac tego VINu korzystajac z ponizszych stron.

 

http://www.subaru-sale.ru/vin/

https://www.carfax.eu/?s_tnt=93465:0:0

 

Czy moglibyście mi pomoc jak sprawdzić to autko? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Mam nadzieję, że w właściwym miejscu pytam. Czy ktoś jest w stanie pomóc - czy po numerze VIN jest szansa dowiedzieć się coś o historii auta lub jakieś inne dodatkowe dane, które byłyby przydatne przed zakupem forestera 2004. Podaję VIN JF1SG5LK44G033720, lub gdzie czegoś szukać. wielkie dzięki za pomoc.


Pozdrawiam


W


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę :)

 

JF1GDBKH35G053874

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rozgladam sie za Tribeca i przegladajac ogloszenia na OLX znalazlem oferte subaru tribeca nr VIN 4S4WXFLU59S022092

 

 

Pozdrawiam

 

Country Model Model Code Body Color code Trim code Main Option Code Destination Code Production date BODY ENGINE TRAIN MISSION GRADE SUS Europe (LHD) TRIBECA W10 WXFDL2U 65Z F40 BD EL 05/2008 X 36D 4W 5AT 5ST LH

 

 

 

4. Podaję VIN JF1SG5LK44G033720, lub gdzie czegoś szukać. wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
  Country Model Model Code Body Color code Trim code Main Option Code Destination Code Production date BODY ENGINE TRAIN MISSION GRADE SUS Europe (LHD) FORESTER S11 SG5BL1K 2C3 C10 AI EC 01/2004 W 201 4W MT 20X N/S

 

@@Oktan, strona której używam Twojego nie znajduje.

https://www.catcar.info/subaru/?lang=en 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być w nim błąd, poproszę jeszcze raz aby mi podali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

proszę o rozkodowanie JF1GG9LW47G037794

 VIN: JF1GG9LW47G037794   Маrka: IMPREZA (G11)   Region: Europe   Ster: LHD   Data: 2007/02/20   Rok modelowy: G ('07MY)   Applied.: GG9GL6W   Option.: EC  .: AT   Kolor.: PREMIUM SILVER M (01G)   Kolor wykoń.: OFF BLACK (B20)   BODY: WAGON (W)   ENGINE: 2000CC EMPI DOHC NA (204)   TRAIN: FULLTIME 4WD (4W)   MISSION: 5SP MANUAL TRANSMISSION (5MT)   GRADE: 20R (20R)   SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)   DESTINAT: LHD (LH)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie, przymierzam sie do zakupu outbacka czy mógłbym prosić o pomoc w informacji czy nie było to auto popowodziowe lub po gradzie?

znalazłem takie info w autobazie i nie wiem na ile jest wiarygodne

2006-10-06
Pojazd wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych. Status licznika przebiegu: Nieaktualny. Stan licznika nie odzwierciedla prawidłowego przebiegu lub nie może być ustalony. Możliwe usterki/uszkodzenia: pojazd zalany przez wodę/powódź. Stan prawny pojazdu: tytuł: FLOOD, tytuł: DAMAGE.

 

4s3bh675937657350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Ktoś pomoże?  Potrzebuję trochę i formacji o tej maszynie JF1GG9LW46G027156. I pytanie czym różni się silnik ej204 od ej20?  Czy to tylko pomyłka na jakiejś stronie że dwa modele silnika są?  

Z góry dzięki za wszelkie informacje. :)

SAM_1223.JPG

Jeszcze pytanko, warto kupić historie pojazdu z auto DNA?  Wołają sobie 37zł za to subaru ale mają 4 wpisy serwisowe, dodam że auto sprowadzone że Szwajcarii.

Edytowane przez Banzai97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...