Skocz do zawartości

Wypowiedzenie OC Link 4


filester

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie powinienes wysłac na numer telefonu podany na info linni !!

Nie podaja gdzie jak i kiedy wysłac muszi zadzwonic do nich wtedy podaja numer .... Bardzo niechetnie to robią

 

Zachowaj info o wysłaniu faxem i wyslij poleconym ZPO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, wysłałem list polecony, tak aby dotarł we właściwym czasie, wysłałem fax na numer podany w infolini oraz zgłosiłem telefonicznie. Pozdziałało.

 

Przez rok płaciłem podwójne OC :evil: więc obecnie staram się byc przezorny. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, wysłałem list polecony, tak aby dotarł we właściwym czasie, wysłałem fax na numer podany w infolini oraz zgłosiłem telefonicznie. Pozdziałało.

 

Przez rok płaciłem podwójne OC :evil: więc obecnie staram się byc przezorny. :cool:

A adres korespondencyjny gdzies masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo pozytywne doświadczenia z rozwiązywaniem umowy w Link4.

Wystarczył faks i po kłopocie.

 

Niestety zupełnie inaczej było z PZU.

Po zakupieniu używanego samochodu natychmiast podpisaliśmy nową umowę. Okazało się, poprzedni właściciel nie wypowiedział starej. Minęło około pół roku do zakończenia okresu ochrony starej umowy, oraz kolejne pół już na nasz koszt, zanim PZU dotarło do nas z wezwaniami do zapłaty. Wtedy wypowiedzieliśmy, lecz po zapłaceniu zaległej składki, oni wznowili ubazpieczenie (?!) i ścigali nas przez kolejny rok. Tym razem skończyło się straszeniem sądem w drugą stronę, ale bez pomocy prawnika się nie obyło! A i tak samochód miał podwójne ubezpieczenie przez 2 lata.

 

Uważam, że wszystkie komercyjne firmy (w tym LINK4) mają do tego tematu normalne podejście bo wiedzą, że ustawa jest napisana beznadziejnie i chroni jedynie interesy firm ubezpieczeniowych.

Niestety beznadziejni byli monopolistyczni kolosi (jak PZU) zachowują się jakby trwała jakaś wojna pomiędzy nimi a klientami.

Z gratulacjami za wyśmienitą długofalową strategię pozyskiwania klientów dla PZU.

 

Pozdrawiam

goory

 

P.S.

Sorry za OT, ale wykorzystuje każdy możliwy moment, żeby "uregulować rachunki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zupełnie inaczej było z PZU.

 

moja przygoda dotyczy również PZU, wezwanie do zapłaty otrzymałem po upłynięciu okresu ubezpieczeniowego.

 

 

Wtedy wypowiedzieliśmy, lecz po zapłaceniu zaległej składki, oni wznowili ubazpieczenie (?!) i ścigali nas przez kolejny rok.

 

w tej sprawie byłem u naczelnika, który oswiadczył, że w momencie kiedy składka zaległa nie jest zapłacona za rok ubiegły, to umowa nie ulega automatycznemu przedłużeniu na rok kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zupełnie inaczej było z PZU.

 

moja przygoda dotyczy również PZU, wezwanie do zapłaty otrzymałem po upłynięciu okresu ubezpieczeniowego.

 

 

Do mnie ostatnio przysłali wezwanie do zapłaty OC za samochód którego nie miałem już z pół roku. Oczywiście po sprzedaży wysłałem im kopię umowy ale chyba liczyli na "drapane". Również mowa o złodziejskim PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem z PZU - tyle ze wypowiedzialem umowe telefonicznie i zapomnialem wyslac kopii umowyt sprzedazy auta. 2 lata mnie meczyli i nekali listownie.

 

w koncu zadzwonilem na ich infolinie i zrobilem awanture, ze umowe 2 razy wysylalem (a nie wyslalem :mrgreen: ) i generalnie w delikatnych slowach powiedzialem im coby mnie w dupe pocalowali :mrgreen: i ze juz nic nie bede wysylal bo jak maja taki burdel niech se poszukaja tego co juz wyslalem

 

od 2 lat mam spokoj :mrgreen:

 

a linkiem sie zobaczy bo wlasnie OC sie skonczylo 13.03 a wypowiem umowe pewnie jutro albo po jutrze ;) jak bede mial umowe spisana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...