Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tylko jakbyście kupowali to do Forestera. Z imprezy jest ciut krótsza, a sprzedają ja jako pasująca do Forestera.
 3. Today
 4. Yesterday
 5. Witam serdecznie Nie mam subaru, ale wpadłem bo szukam paru gratów o których wiele razy było wspominane na tym forum. Tak czy siak planuję zostać
 6. No to pewnie będę pierwszym usterek który to przerobi...
 7. Niby proste pytanie, ale trudno znaleźć konkretną odpowiedź... Kupiłem klucz udarowy i chcę zaopatrzyć się w nasadki udarowe, które w większości sprzedawane są w zestawach od 8mm do 32mm, ale w po 10szt, czyli z wieloma brakującymi rozmiarami. Czy 10, 12, 14, 17, 19, i 21mm to w zasadzie wszystko co można znaleźć na Subaru? Jakie są te rzadziej występujące rozmiary i rodzaje, np. torxy? Czy są różnice między modelami/latami produkcji? Dzięki.
 8. Cześć, Właśnie ogarnąłem uszkodzenie składania lusterka bocznego kierowcy (Outback 2010 BM/BR) Objaw: terkotanie silniczka składającego lusterko, brak składania/rozkładania, luz lusterka przy poruszaniu ręcznym. Naprawa: Najważniejsze: nie trzeba całkowicie rozbierać lusterka! 1)Trzeba zdjąć plastikową lakierowaną część obudowy (podważyć delikatnie np. śrubokrętem a potem placami- jest na zatrzaskach). Nie ma konieczności zdejmowania lusterka z drzwi, co wymaga zdejmowania tapicerki drzwi, aczkolwiek ja zdjąłem, było poręczniej. 2) Po zdjęciu w.w. obudowy od przodu lusterka ukazał się problem- pęknięty zatrzask obudowy silniczka powodujący luz i przeskakiwanie zębatek wewnątrz. 3) Usterkę zlikwidowalem stabilizując obudowę silniczka klinem wbitym od góry. Przed wbiciem klina trzeba tylko poruszać lusterkiem i obudową, żeby dało się ja łatwo domknąć. Działa super- składa, rozkłada, nie hałasuje. Na załączonym zdjęciu widać otwarte lusterko, widać pęknięty zatrzask obudowy silniczka, palec wskazuje miejsce wbicia klina. Pozdrawiam wszystkich i życzę równie skutecznego i szczęśliwego usunięcia awarii
 9. U mnie siedzą opony w rozmiarze 215/65/16 na oryginalnych aluminiowych felgach i oprócz ocierania o gumki z tyłu, które zdemontowałem, nie było problemu.
 10. a w silniku nie było błota? w głowicach?
 11. Urbi

  Kubica w F1

  Nie zgodzę się. Robert praktycznie stracił rękę - jest niepełnosprawny. Jeździ w dodatku marnym autem. Zasługuje na to, żeby każdy nawet najdrobniejszy sukces mnożyć x10.
 12. Serio tak uważasz - czym to argumentujesz ?
 13. a ile Ty zrobiłeś tym samochodem?
 14. turdziGT

  Kubica w F1

  Jak by nie było to Robert miał mało okazji do wyprzedzania w tym sezonie z wiadomych powodów dlatego każde cieszy
 15. Na filmie widac rejestracje stojących aut.Ja bym próbował namierzy bo grupa wiecej zdziałasz.
 16. Sprawdza się całkiem zacnie. Problemy są dwa. Pierwszy to nie wina silnika tylko rosnącej masy nowych modeli, w związku z czym nie ma już tej dynamiki co np.w Legacy IV. No i spalanie też większe niż we wcześniejszych modelach. Drugi to DPF, który powoduje, że to auto średnio nadaje się do jazdy na krótkich odcinkach. Ja jeżdżę dużo w trasie, ale jak tylko pojeździe trochę po Krakowie to wypalanie filtra potrafi występować co 60-70km. Trochę to mało ekologiczne.
 17. Zdecydowanie zgłoś się do ubezpieczyciela zarządcy drogi, pewnie jeśli było sporo poszkodowanych, więc nie będą chcieli hałasu i przyślą Ci rzeczoznawcę. Rzeczoznawca na pewno zrobi jakąś śmieszną wycenę i wtedy będziesz się martwił, czy "długie procesy" mają sens, czy brać co dają.
 18. Świetna relacja. A Maroko piękne i bardzo ciekawe. My mieliśmy okazję zobaczyć je z innej perspektywy, będąc na Subariadzie. Na pewno warto wybrać się do Fez i Szafszawan. No i na pustynię. Nocleg pod milionem gwiazd robi wrażenie.
 19. Naprawdę super. Moim zdaniem lepiej niż z benzyną 2,5. Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 20. Adi

  Kubica w F1

  Racja @Fiji I jeszcze po kontakcie z bandą. Takie łowienie smaczków ponad wszystko. Do tego radość, że GR przypieprzył...wreszcie Kubica lepszy Chyba nie takie powinny być radości z naszego najlepszego kierowcy w historii. Poczekajmy, mam przypuszczenie, graniczące z pewnością, że jeszcze da nam sporo radości w innych seriach.
 21. Na tym odcinku jest wielokilometrowy remont - nie wypowiadam się czy w tym segmencie był na 100% znak ale z tego co pamiętam pupochrony postawili chyba wszędzie tam, gdzie droga się łączyła z innymi. Mogło być to wiele kilometrów przed miejscem zdarzenia co nie zmienia tego, że taki znak nadal tam obowiązywał. Trzeba by przejrzeć całą drogę od ostatniego skrzyżowania choć chyba tam je rozwiązali rondami.
 22. Daj namiary na taką proszę, bo ciekawa sprawa z tym
 23. Aaa czyli taki numer. Pomysle nad montazem takowych. Droga to impreza? Wysłane z mojego HTC Desire 830 dual sim przy użyciu Tapatalka
 24. Moją można zdemontować w minutę, a nawet szybciej.
 25. Czyli kosztem bagaznika. :-/ Zerknalem na allegro to do forestera trojki maluutko tego. Wysłane z mojego HTC Desire 830 dual sim przy użyciu Tapatalka
 26. Fiji

  Kubica w F1

  Trochę to żałosne ekscytować się faktem że Kubica wyprzedził jednego kierowcę ze zużytymi oponami. Pokazuje jak nisko upadły oczekiwania...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...