Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Kurcze, to już chyba trzeba lawety rezerwować . No zacnie się Subaraki prezentują .
 3. A jak ci działa zamek przy większej ilości samochodów w okolicy ? bo w szczerym polu powinien śmigać bez problemu z tego co piszesz. Najprawdopodobniej centrala odbierała zbyt wiele sygnałów i zaczęła głupieć więc nie podjęła żadnej reakcji na twój właściwy sygnał.
 4. Wygląda naprawdę rasowo. Malowali Ci zderzaki po montażu ?
 5. Kurcze może i ja się w końcu z Wami kiedyś wybiorę bo ja tak niby chce to moje sprzedać a jednak bardzo je lubię i tak chyba nie chce sprzedać
 6. Jak zwykle super atmosfera, dzięki! No i szczególne podziękowania dla @Tomasz_555 za organizację i przygarnięcie mnie. Pamiętajcie, że w 2020 wyprawa na Nurburgring!
 7. Wyszukaj Śląskie Spotkania Subaru i poproś o dołączenie. To nie ten :p Białemu STi ja mrugałem to możliwe, że Wam odpowiedział.
 8. Wczoraj ok.16 tankowałem przed zjazdem na A4 Legnica/Złotoryja i przejeżdżał czarny blob kombi (jakieś naklejki chyba miał na szybie) ,co ekipa cos patrzyła na mą świnie ,pomachałem ,ale chyba zza dystrybutorów nie widzieli
 9. Z chęcią dodam fotki i parę własnych uwag, ale pionierem akcji jest @Andrzej Rosenkiewicz i potwierdzam, że jego opis kolejnych czynności jest wyczerpujący. Głośniki na razie jedynie zwymiarowałem i zamontowałem na swoje miejsce. Do tej pory mam wyciszoną klapę bagażnika, i 3 drzwi oprócz prawych tylnych. Kiepsko u mnie z czasem, mogę poświęcić tylko wieczory i tylko te kiedy nie padam na .... dlatego moje tempo jest takie wolne. Co ciekawe, nie mając całego kompletu drzwi, już teraz czuję różnicę w dźwięku przed i po. Teraz bas schodzi o wiele niżej, jest miękki, ale wciąż brakuje mi wyraźnej i czystej góry. Z decyzją czy wymieniać na pewno poczekam do chwili aż wyciszę całe auto. Do tego czasu może uda mi się zorientować jakie są możliwości dobrania czegoś rozsądnego na rynku - nie wiem czy będzie to zabawa w dobieranie czegoś z dystansami z MDFu a może pójście w tym kierunku: https://subaruonlineparts.com/mobile/subaru-crosstrek-audio-upgrade-p-4511.html - tutaj znowu podziękowania dla Andrzeja, który udostępnił link. Pamiętam, że w 2018 roku wśród oryginalnych akcesoriów do XV dostępny był wzmacniacz MOSFET, ale nie wiedzieć czemu jakoś dziwnie 'znikłbył' z naszego katalogu, a na Subaru UK jest dostępny: https://www.subaru.co.uk/product/11501/sound-upgrade-system Więc pytam się 'why' P.S. W Polsce dostępny jest tylko zestaw głośników wysokotonowych H6318FJ000, może jednak warto od tego zacząć skoro jest gwarancja, że pasują ?
 10. Świetna robota! U Kopera za jedyne...?
 11. Witam, usuwa parę bardzo wolno. O usuwaniu lodu nawet nie wspomnę. Wiem , że działa bo widzę że grzeją te centralne pionowe nitki i jedna pozioma, reszta nie. Nie widać , żadnych uszkodzeń, ale wygląda to jakby słaby prąd dochodził do grzałki. Co sprawdzić i jak. Idzie zima i chciałbym to jakoś ogarnąć. Edit. Pomierzyłem napięcia na nitkach i te wahają się pomiędzy 1,5 a 8V. Chyba mało.
 12. Today
 13. Witajcie myślę nad zagazowaniem mojego autka Subaru jest z 2009 r bardzo ładnie utrzymane , jaką instalacje byście polecali ?
 14. No Ekipa... wielkie dzięki za jak zwykle miło spędzony czas, miło popatrzeć i pogawędzić o naszych Subarynkach. Pozdrowienia dla wszystkich, do następnego. Po takim dniu nawet piwko lepiej smakuje .
 15. Biały Subarak migający nam światłami? ja też Wam Dziekuję ,tego mi było trzeba rozpoczynamy przygotowania do spota wigilijnego
 16. Dziękuję wszystkim za wypad, jak zawsze super spędzony czas, takie wypady to wspaniała sprawa
 17. Nie wiem czy już wiesz. Ale w Subaru można założyć termostaty o różnej temp otwarcia. Pewnie do innych marek samochodów też są. Może w imprezie miałeś ten o niższej.
 18. Stara miłość nie rdzewieje wprawdzie nie specB ale H6 Legacy teraz właśnie do tego użytkuje i bardzo sobię chwalę.
 19. Mijałem was w Porąbce, zacnie się ten wasz orszak prezentował
 20. I pozdrawiam wszystkie swiniaczki w Karpaczu, za dużo by robić zdjęcia
 21. Podobny scenariusz przerabiałem w Imprezie Sedan GD - po interwencji lakiernika uszczelka lampy nie spełniała swojej funkcji i woda stała między blachami nadkola. Było to po lewej więc dało radę tam dojść przez otwór tapicerki dla lewarka.
 22. Dzięki za wypad! Zaczynam nitkę fotograficzną Tak gadacie o tym fejsbuniu... ktoś napisze nazwę grupy czy to tylko dla wtajemniczonych?
 23. To byłem ja Odpozdrawiam
 24. Nie mam. Mam 230v w miejsce broka DEFA.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...