Skocz do zawartości

turbina + gaz


ania i tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli za Subarynami z turbem zacznie capić zbukiem, znaczy że świat zeszed na psy co dupamy szczekajo, ptaki zaczeli latać brzuchamy do góry, ryby sie potopili, żaby zaczeli polować na bociany, kartofle rosnom zielonym do dołu. Proponuje kupić se sportowego diesla, wrzucić do niego gas i nie przekraczać 90 km/h. Najlepi jak by to było auto o współczynniku oporu wiatrów C - 0,0000000000000000000000000000 i paliło ćwiare na 100 milionów mil, naturalnie z przyspieszeniem do setki poniży 1 sek.

 

Gratuejakulacje

 

Matka chrzesna wysokooktanowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Montaż instalacji LPG do pojazdów samochodowych ma przede wszystkim na celu obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów ze względu na "zasobność" portfeli właścicieli.

2. Kupowanie luksusowego samochodu, lub sportowego samochodu przy ewidentnej kalkulacji: po zakupie nie stać nas na utrzymanie pojazdu, w tym "nie mamy na paliwo" jest realizacją zasady zastaw się, a postaw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak sadzilem ze bedzie znoof ciekawa gadka...wiec sie dołaczam.. Minaowicie Pan Waldek napisał cos o jakims smierdzeniu zbukiem i bardzo sie pomylił no chyba ze ktos do zaturbasionego auta (niekoniecznie Subaru) montuje instalacje za 2 tysiace...zreszta nie wiem ja mam taka za 5 tysi i w zyciu nie czulem w srodku ani stojac koło auta zadnego gazu.... Jak ktos ma jakies ale z checia sie spotkam i niech sobie ktos wącha :P

Aniu wiec proponuje gdzie indziej zadac pytanko bo z tego co razem rozmawialismy tu raczej sie niczego nie dowiesz czasem sie trafi jedna dwie lub trzy odpowiedzi na zadane pytanie reszta to gadka-szmatka...

hwojtek zacytował deko prawdy, ale skoro juz kupilas to montuj ten Gaz i .......... na to co wszyscy mowia!!! Pozdrawiam serdecznie :D:mrgreen:

 

Subaru Legacy 2.0T LPG :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze ktos do zaturbasionego auta (niekoniecznie Subaru) montuje instalacje za 2 tysiace...zreszta nie wiem ja mam taka za 5 tysi i w zyciu nie czulem w srodku ani stojac koło auta zadnego gazu....

 

A co za różnica ile kosztuje ta instalacja? Ważne jest jaka to instalacja. Chcesz to znajde warsztat, który założy Ci za 5 tys najprostszą instalację co nawet w Fiacie 125 sie kiepsko sprawuje.

 

Aniu jak juz musisz tą profanację uskuteczniać to nie kieruj się ceną instalacji tylko jej typem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) hwojtek zacytował deko prawdy, ale skoro juz kupilas to montuj ten Gaz i .......... na to co wszyscy mowia!!! (...)

Wojtek zacytował CAŁĄ prawdę, co nie oznacza, że do drogich samochodów czy sportowych NIE MOŻNA gazu instalować. Wydaje mi się, że chodzi o to, żeby nie dawać ponosić się fantazji i kupować samochód, do którego na paliwo nie mamy. Gdyby (odpukać) jednak coś się stało to jego naprawa będzie bardzo kosztowna lub wręcz w ogóle nie opłacalna, ale jak ktoś lubi ryzykować... Osobiście wolałbym wybrać samochód pod gaz, a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaa dobra a co niby ma sie od gazu zespuc? łeee??jasne Adam Tmaszek masz racje ja moge Tobie za 20 tysiecy instalacje zamontowac .......LOL nie czepiej sie szczegołow kady wie o co chodzi LOL2 Mi osobiscie od gazu a jezdze na nim juz połtora roku jakkies 60 tysiecy oboma Subarakami porysował sie lakier i opony sie pozdzierały buahahahah No a poza tym chyba prawda jest atak z tego co tu czytam Aniu zeby miec turbinowe Subaru trzeba miec pokazny portfel albo wogole nim nie jezdzic...( ale w 2 przypadku po co wogole kupowac LOL3)

No a na koniec to ja nie jestem Administratorem ale chyba temat jest bez sensu tak jak juz rozmawailismy Aniu bo nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie wiec po co wogole ktokolwiek sie odzywa ???LOL4 .Brak słooof

Pozdrawiam megazlolowana sytuacje

 

Subaru Legacy 2.0T LPG :P :P :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior piszac o zalozeniu instalacji za 5 tys. zl mial chyba na mysli jej

klase, czyli pewnie wtrysk sekwencyjny, a nie przeplacanie.

a czy jest to instalacja najtansza, czy naprawde wysokich lotow

ma znaczenie m.in. na tzw smrod. sam przerabialem temat

w wolnossacym legacy. tania instalacja mieszalnikowa zabijala

1/4 mojego malego stadka konikow, powodowala paskudne strzaly,

no i czesto nieprzyjemnie zalatywalo. po wielu wielu przejsciach

dotarlem do wtrysku brc. auto chodzi tak samo na obu paliwach

(moje odczucia po 20tkm, nie robilem prof. pomiarow), zupelnie nic

nie smierdzi (nawet w garazu, co wczesniej bylo odczuwalne) auto

plynnie przelacza sie z jednego zasilania na drugie itd itp.

smrod, o ktorym z tak duzym zaangazowaniem pisze pan waldek

faktycznie da sie bardzo latwo odczuc juz kilkaset metrow

np za poldkiem na taryfie.

spowodowane jest to najtanszym sprzetem, przewaznie tragicznym

stanem technicznym silnika, po gigantycznym przebiegu itp.

ja osobicie raz mialem okazje jechac za swoim autem ~200 km

i zupelnie nic nie czulem. ktos powie ze jestem przyzwyczajony...

moj ojciec, ktory przez reszte dystansu z gdyni do krakowa probowal :wink:

dotrzymac mi tempa kupionym wlasnie gt, lpg zna w prawie jedynie z moich

opowiesci. z latwoscia wiec powinien wyczucna mdlacy zapach gazu,

a mowi ze jadac za mna zupelnie nic nie czuc. to byloby tyle w kwestii smrodu,

ale pan waldek i tak swoje wie, prawda :?: :twisted::D

 

zagazowane pozdrowienia,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak sadzilem ze bedzie znoof ciekawa gadka...wiec sie dołaczam.. Minaowicie Pan Waldek napisał cos o jakims smierdzeniu zbukiem i bardzo sie pomylił no chyba ze ktos do zaturbasionego auta (niekoniecznie Subaru) montuje instalacje za 2 tysiace...zreszta nie wiem ja mam taka za 5 tysi i w zyciu nie czulem w srodku ani stojac koło auta zadnego gazu.... Jak ktos ma jakies ale z checia sie spotkam i niech sobie ktos wącha :P

Aniu wiec proponuje gdzie indziej zadac pytanko bo z tego co razem rozmawialismy tu raczej sie niczego nie dowiesz czasem sie trafi jedna dwie lub trzy odpowiedzi na zadane pytanie reszta to gadka-szmatka...

hwojtek zacytował deko prawdy, ale skoro juz kupilas to montuj ten Gaz i .......... na to co wszyscy mowia!!! Pozdrawiam serdecznie :D:mrgreen:

 

Subaru Legacy 2.0T LPG :P :P :P

 

Zgadzam się z kolegą, ja mam instalecję i gdyby nie było widać "wlewu" to po innych parametrach m.in. smrodzie nie da się oznać że mam LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt :D wiesz bo od jazdy na gazie to sie opony zdzieraja i lakier sie rysuje buahahahahah Pozdrawiam

 

Subaru Legacy 2.0T LPG :P :P :P :P :P

 

napisz jaką masz instalacje (jaka firma, jaki typ instalacji), a nie piszesz cały czas coś o oponach i lakierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie.....nie prosiłam o poradę czy założyc gaz, czy Wam się to podoba czy nie! Prosiłam jedynie o wpisy osób, które mają założoną instalację gazową w subaru z turbiną i są z tego zadowoleni. Chyba warto jednak aby dyrekcja zastanowiła sie nad uruchomieniem CZATU, wtedy może większość wygadałaby się i na forum byłyby tylko konkretne odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie.....nie prosiłam o poradę czy założyc gaz, czy Wam się to podoba czy nie! Prosiłam jedynie o wpisy osób, które mają założoną instalację gazową w subaru z turbiną i są z tego zadowoleni. Chyba warto jednak aby dyrekcja zastanowiła sie nad uruchomieniem CZATU, wtedy może większość wygadałaby się i na forum byłyby tylko konkretne odpowiedzi

 

Trzeba było przejrzeć podpisy i napisać do jednej osoby, która ma zagazowaną turbawkę na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie.....nie prosiłam o poradę czy założyc gaz, czy Wam się to podoba czy nie! Prosiłam jedynie o wpisy osób, które mają założoną instalację gazową w subaru z turbiną i są z tego zadowoleni.

Ja mogę powiedzieć, że w swoim subaru nie mam założonego gazu i jestem z tego zadowolony. O to chodzi? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...