Skocz do zawartości

Smród w aucie.


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Stary sposób taksówkarzy na smród w aucie, ale bardziej skierowany na papierochy, aczkolwiek może i zadziała na inne zapachy...świeżo zmielona kawa (pół kilo) rozsypana na talerzu i pozostawiona na noc w zamkniętym aucie.
Jurek już próbował z kawą ale wsypał do garnka i na palniku prażył :) i tamten zapach zniknął ale teraz pachnie kawą :))))))
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Bardzo dziękuję wszystkim za porady, wszystkie przeczytałem.Właśnie poskładałem auto-wszystko wysuszone , wyprane,wyczyszczone i posprawdzane( przy okazji przygotowany do lata) aktualnie pachnie w środku kawą :grin: Myślę że przyczyną było że poprzedni właściciel to był cygan a u nich z czystością na bakier( jak kupowałem auto to wyciągał majtki od dzieci spod siedzeń(prawdopodobnie posikane) Auto zaraz dałem wyprać ale jak moje dzieci nie zamkły na noc okna i zalał mi deszcz środek auta, to się ten smród znowu uaktywnił a zimie nie miałem to jak wysuszyć a zresztą mróz to gnicie przyhamował a teraz znowu zrobiło się ciepło i się znowu zaczęło. Teraz jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak temat odżył to piszę że przyczyną było zacierające się łożysko klimy , chwytało go i pasek czasami ślizgał się po szajbie (nie kręciła się) i z paska śmierdziało a że powietrze do nadmuchu brane jest z tej strony więc wciągało go do nadmuchu i do kabiny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że przyczyną było że poprzedni właściciel to był cygan a u nich z czystością na bakier(

 

tak się rodzą stereotypy :)

 

przyczyną było zacierające się łożysko klimy

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...