Skocz do zawartości

Ułęż - Zimowa Szkoła Jazdy III - 6.03.2011 (niedziela)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

ZimowaSzkolaJazdyII2011.jpg

 

Zapraszamy wszystkich amatorów i profesionalistów na otwartą imprezę szkoleniową by Szkoła Jazdy Racing.

Będzie to trzecia i przedostatnia edycja Zimowej Szkoły Jazdy. Ciezko nastawic sie na snieg czy mokre skoro pogoda jest nieprzewidywalna - jezdzimy w kazdych warunkach!

Jeśli jest mokro to jest pysznie ślisko.

.

Śnieg jest oczekiwany (jesli bedzie lód wprowadzimy zmiane konfiguracji trasy). Zaleznie od warunkow bedziemy reagowac.

 

Jesli lista startowa bedzie liczyc >15 uczestnikow będą 3 trasy: Niebieska - rozszerzone szkolenie (dla uczestnikow VIP), Czerwona - techniczna trasa szkoleniowa, Czarna - szybka trasa treningowa. Do waszej dyspozycji będzie od 3 do 6 instruktorów Szkoły Jazdy Racing.

 

W przypadku kameralnej imprezy zrobimy 1 dluga trase z petla Czerwona i Czarna oraz jeden plac dla uczesnikow VIP - Niebieska. Na kazdej imprezie jest około 2-3 instruktorów Szkoły Jazdy Racing.

 

Start w niedzielę od godziny 10:00. Jezdzimy do 16:00!

Na miejscu bedzie odprawa gdzie podamy szczegolowy plan imprezy.

 

W porze obiadowej zamówimy coś do jedzenia. Gorąca kawa i herbata będą na miejscu. Więcej pikantnych szczegolow i kilka niespodzianek w wątku ponizej... 8)

 

Prosimy o wpisanie sie na listę zgłoszeń. Lista startowa oraz warunki pogodowe będą opublikowane w piątek 4.03.2011 na 2 dni przed imprezą. Pierwsza dziesiątka uczestników będzie posiadała pierwszeństwo w szkoleniu oraz priorytet na trasie treningowej!

 

Wpisowe płatne przelewem na konto do dnia 3.03.2011 (czwartek):

ULGOWY 1 dzień - dla stałych bywalców (co najmniej 3 imprezy Szkoły Jazdy Racing) - 200zł

NORMALNY 1 dzień - uczestnictwo własnym samochodem - 250zł

W tytule przelewu prosze podać: nazwa imprezy, imię nazwisko, pseudonim, auto.

 

Oferujemy również indywidualne szkolenia na zamknietej trasie (Specjalna trasa - niebieska). Do dyspozycji uczestnika będzie doświadczony instruktor, samochod Subaru Impreza GT. Wyjątkowe szkolenie wraz z jazdami samochodem sportowym za kierownicą! Czas trwania do 1,5h, około 12km jazdy samochodem sportowym. Uczestnicy po ukończeniu szkolenia specjalnego mogą jeździć swoim samochodem do końca imprezy.

VIP - szkolenie około 1,5h i samochód sportowy na 12km - 550zł

VIP Extra - szkolenie podwójne (do 3h, samochód sportowy na 24km) - 750zł

 

Wpisowe płatne gotówką w dniu imprezy:

ULGOWY 1 dzień - dla stałych bywalców (co najmniej 3 imprezy Szkoły Jazdy Racing) - 250zł

NORMALNY 1 dzień - uczestnictwo własnym samochodem - 300zł

 

Dodatkowy kierowca w samochodzie (wiecej jazd z instruktorem) - dodatkowo 150zł.

 

Dla uczestników, którzy przyprowadzą nowych klientów - rabaty ustalane indywidualnie.

Osoby towarzyszące mile widziane - dobrze jak wezmą też aparat czy kamerę :P

 

mBank

70 1140 2004 0000 3202 0973 3278

Racing B.Czwartosz

 

Jeśli macie pytania lub propozycje proszę wpisywać na wątek.

Proszę o wpisywanie się na listę (przed imprezą proszę potwierdzić swoje uczestnictwo przez przesłanie wpłaty przelewem i podanie swoich danych: imię nazwisko kierowcy/ów, auto, nr rejestracyjny samochodu, telefon - na nasz szkola@racing.pl).

 

Więcej informacji i filmów z naszymi imprezami na naszej stronie, zapisy również na naszym profilu facebook.

 

Dojazd i lokalizacja lotniska Motopark Ułęż na mapach Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli będzie śnieg jestem! :mrgreen:

 

Pamietajcie, ze w sytuacjach losowych na drogach gdy wazy sie nasze bezpieczenstwo nie mamy mozliwosci wyboru "jesli byloby sucho to...". Jezdzimy i zapinamy ostre slajdy w KAZDYCH WARUNKACH!

 

Prosze nie wpisywac "jesli bedzie snieg" tylko zgodnie z ustalonymi zasadami wpisac sie na liste zgloszen lub poczekac az bedzie snieg. Pamietajcie, ze to ostatnia impreza gdzie nie ma minimum. Ale tez i ostatnia ktora bede sponsorowal :mrgreen:

Prosze o zrozumienie tez mojej sytuacji... jak bedziecie sie wpisywac "jesli costam" a potem nie przyjezdzac to albo jesli bedzie snieg bedzie drozej albo beda jezdzic tylko Ci co sie wpisali wczesniej :P

 

Przypominam Stałym Bywalcom, że jeśli ktoś sie wpisuje a potem go nie ma to znowu musi nadrobic 3 imprezy :!:

 

 

Lista zgłoszeń:

1. gelon - S4 biturbo

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ktos napisał ze strasznie drogo :mrgreen: nie wiem co mu odpisać :?: :mrgreen::mrgreen::mrgreen::twisted:

 

najtaniej jest nic nie robic :roll:

tylko te gry komputerowe sa takie wirtualne :?

 

wczoraj wpadlem z ciekawosci na Marywilska.... gdzie sporo forumowiczow za 50zl upalalo 1 probe na parkingu...

KJSy za 150zl umieraja... licencjonowane rajdy to studnie bez dna... zostaja Track Day'e, pojezdzawki i szkolenia takie jak nasze...

"wybor jak za Gierka" :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ja najchetniej bym was wszystkich zapraszal i jeszcze dolewal paliwa od sponsora a najlepszym uczestnikom rozdawal opony....

Ci co sie kiedys ze mna targowali lub zglaszali jakies problemy to znaja moje podejscie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się piszę ale potwierdzę 3.02

Z powodu braku felg na które mógłbym założyć opony do upalania (na zimę mam na nich zimówki) moja decyzja jest uzależniona od pogody.

 

Napisz na PW czego szukasz... jakis komplet 16" moge Ci pozyczyc...

czego sie nie robi dla klyenta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, skoro zmieniłeś datę imprezy, to może pomocna byłaby chociaż krótka informacja na ten temat ? Bo tak, to nie wiem czy już powinienem podbierać babci lecytynkę, czy jednak wszystko z moją pamięcią w normie :roll:

 

Tak.... Przepraszam za zamieszanie.... ubiegłeś mnie i jednoczesniej 10pkt za spostrzegawczosc... chyba jednak nie musisz tej lecytynki... :mrgreen:

 

Wszystko przez moj pospiech i czeski blad, ktory sie wkradl.... przyznaje sie do winy... informacje wklejalem podczas posiedzenia w klubie a potem wyjechalismy do Mikolajek... teraz dopiero przyklepalem terminy na Ulezu i sie ogarnalem.

 

-- 1 lut 2011, o 16:45 --

 

Przypominam Stałym Bywalcom, że jeśli ktoś sie wpisuje a potem go nie ma to znowu musi nadrobic 3 imprezy

 

idąc tym tropem... jak ktoś się nie wpisze na liste a pojawi, to staje się Stałym Bywalcem :lol:

 

tak... ale dopiero za 3 razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista zgłoszeń:

4. Jazwes - STI

 

ooo jak to milo 8)

 

 

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. *gelon - S4 biturbo

2. *Dartmoor - STi

3. *LORDSEQ

4. Jazwes - STI

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

 

* - do potwierdzenia (wyslalem info o zmianie terminu, czekam na odp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeskakuję na imprezę 20.02.11.

Co do 06.03.11 to jeszcze nie jestem w stanie potwierdzić.

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. *gelon - S4 biturbo

2. *Dartmoor - STi

3. Jazwes - STI

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

 

 

U mnie niestety podobnie. Ale 20.02.2011 bede.

 

LISTA ZGLOSZEN:

1. *gelon - S4 biturbo

2. Jazwes - STI

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
aerospin napisał(a):

czwartek, skoro zmieniłeś datę imprezy, to może pomocna byłaby chociaż krótka informacja na ten temat ? Bo tak, to nie wiem czy już powinienem podbierać babci lecytynkę, czy jednak wszystko z moją pamięcią w normie

 

 

Tak.... Przepraszam za zamieszanie.... ubiegłeś mnie i jednoczesniej 10pkt za spostrzegawczosc...

 

 

bardziej się ucieszy z 20% zniżki :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...