Skocz do zawartości

Wrocław - Lekki offroadzik - propozycja spotkania


Jedrek_WRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Odkąd mam mojego forestera przeglądam forum za jakims spotem w najbliższej okolicy Wrocławia.

Miło by było przejechać się po okolicznych dróżkach w kilka forkow.

Nie mysle o żadnym extreme, polne drogi, troche blota, podjazdów na Wzgórzach Trzebnickich w rodzinnej atmosferze.

Opuścił mnie demon prędkości, za to podziw dla zdolności błotno terenowych forestera mnie nie opuszcza.

 

Co myslicie o takim spoko wypadzie w jakiś weekend?

 

Możemy wspólnie pomysleć o jakiejs trasce bez łamiania prawa (bez wjazdów do lasu).

Mma kilka ścieżek, gdzie sie zapuszczam sam lub z moja żoną.

Jednak w grupie kilku forków byłoby jeszcze fajniej.

 

Zapraszam wszystkich właścicieli błotnych wozów pościgowych do wspólnego zaplanowania takiego spotu.

 

Pozdrawaim

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 540
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Poligon jest fajny, szczególnie tor motokrosowy - aż się wafel cieszy jak forester idaje radę przez te serie pagórków (chociaż nie wszędzie :-)).

 

A może taka objazdówka w mksymalnym stopniu drogami szutrowymi:

Pruszowice sklep - wdłuż stawu szutrówka do drogi technicznej - wyjazd na asfalt do Domaszczyna, w lewo w ulicę Prostą na polną drogę do Bukowny - polną do Siedlca - wdłuż torów szutrówką do Pierwoszowa - w prawo na polną do Głuchowa Górnego - alfaltem do Taczowa Wielkiego i Brochocina - polną do Raszowa do ul. Oleśnickiej w Trzebnicy....

albo jakoś podobnie....

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre z tych ścieżek są nie do pokonania po deszczu - lessowa śliska i oblepiająca koła ziemia, spore nachylenie terenu i trzeba sie wycofywać...

 

ale fakt, że nie jest to extreme - takie PPT (Polna Path Trophy :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja w swoim forku nie posiadam wyciągarki takze z tym trophy zdaje sie na wasze doswiadczenie i uzbrojenie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra skład sie powoli konstutułuje. Prosze tylko o wybranie odpowiedniego weekendu. Mi pasuje ten lub w lutym 12-13, 26-27.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być 25/26/27 luty..mam nadzieję,że autko wydobrzeje do tego czasu.Mam też nadzieje,że Madziorowi wróci mowa,bo ją straciła z wrażenia po przeczytaniu całego wątku,Mąż i Ojciec przestanie się tarzać ze śmiechu - to też efekt lektury,kanapki się nie zlasują i pieski nie porzygają podczas tej lekkiej,miłej i przyjemnej jazdy po lessowych ściezkach.Bez wyciągarki.Bosko.Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...