Skocz do zawartości

Impreza GD 2006 wrx problem z szarpaniem przy 5/5.5 tys obrotów


Wojtuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , tak jak w temacie mam problem z subaru imprezą , auto chodzi ładnie do 5/5.5tys obrotów i przerywa/ odcina na każdym biegu się blokuje ,wymieniłem świece , pompę paliwa i dalej to samo , wyskakiwał mi check to jak podłączyłem pod kompa wyszło ze ma błąd P0852 Neutral Switch Input Circuit High. Usunąłem I za jakiś czas znowu to samo. Innych błędów nie posiada. Czy to jest jakiś czujnik ? Subaru posiadam od 2 tyg prze 2 dni było ok pózniej zaczęło szarpać nie wkręca się powyżej 5.5tys proszę o pomoc. Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , tak jak w temacie mam problem z subaru imprezą , auto chodzi ładnie do 5/5.5tys obrotów i przerywa/ odcina na każdym biegu się blokuje ,wymieniłem świece , pompę paliwa i dalej to samo , wyskakiwał mi check to jak podłączyłem pod kompa wyszło ze ma błąd P0852 Neutral Switch Input Circuit High. Usunąłem I za jakiś czas znowu to samo. Innych błędów nie posiada. Czy to jest jakiś czujnik ? Subaru posiadam od 2 tyg prze 2 dni było ok pózniej zaczęło szarpać nie wkręca się powyżej 5.5tys proszę o pomoc. Pozdrawiam Wojtek

 

Podjedź do kogoś kto ogarnia Subaru, może aso Mikołów ? ma dobre opinie ! , tutaj raczej rozwiązania tanio nie znajdziesz , bedziesz tylko na ślepo wymieniał części i tylko tracisz kase . Taka niestety prawda :( . Błąd neutreala trzeba zlikwidować , ale nie sądzę żeby on był powodem , jak nie pracuje , to nie działają Ci VVTi , ale to raczej nie te objawy. Jeden mówi zrób reset , drugi za chwile powie sonda , trzeci przepływomierz , czwarty klapki ocv , i co kto powie będziesz wymieniać ?  ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...