Skocz do zawartości

Max przebiegi 2.5 Turbo Forester / Impreza


arnoldpe

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna już zastanawiam się nad przebiegami w silnikach 2.5 turbo z Forsterów XT i Imprez WRX.

 

Pytam osoby poruszające się autem na co dzień.

 

Do tej pory najwyższy jaki widziałem w PL to 2007 rok i 254.000. W DE i NL cały czas wskakują 280-300.000

 

Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Tobie o przebieg bez remontu (UPG) czy tak po prostu? Kojarzę jakiegoś XT'ka co miał > 270k, ale to było już jakiś czas temu i nie mam pojęcia czyj (gdzieś z forum ktoś).

Pytam o ogólny przebieg. Remont czy to w ssaku czy w turbo i tak większy sie trafi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było 183000 jak sprzedawałem - i o upg nawet nie myślałem!

może nie byłeś świadom tej przypadłości - a tak na serio to chyba jednak bardzo dużo zależy od traktowania auta - pałujesz na zimnym, nie studzisz to sam się prosisz o kłopoty, a jak dbasz to jak widać można prawie 200 kkm przejechać i cieszyć się bezawaryjną jazdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 214.000 i UPG nie robione, silnik sprawdzony w MTS, osłuchany, obmacany i nic elegancko, jedynie minimalne zapocenie na prawej uszczelce. U mnie widać, że auto nie było pałowane, a jeżeli już to bardzo rzadko. w NL 1 właściciel w PL kolega z forum pojeździł 6 miesięcy i zamienił na rodzinnego OBK. 

 

Dlatego prosiłbym o nie wrzucanie komentarzy o UPG i panewkach, bo to nie jest reguła, a wątek temu nie służy. Oczywiście przyjdzie kryska na matyska, coś kiedyś musi paść :)

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...