Skocz do zawartości

Nowy salon Subaru


raison

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dochodzą mnie słuchy, że w Rzgowie pod Łodzią powstaje nowy salon Subaru. Będzie to zupełnie nowa jednostka czy nowy "stary" salon Subaru Point z Łodzi ? :)

Muszę przyznać, że póki co obiekt wygląda całkiem nieźle - jest tyle szyb, że po ukończeniu będzie można kręcić Die Hard 16 :D

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ponieważ aktualna lokalizacja ATZ będzie w znacznej części zajęta w związku ze zmianami zagospodarowania tego regionu Łodzi musieliśmy znaleźć nowe miejsce, gdzie znajdzie się centralny magazyn części oraz placówka PDI.

To jest priorytetem.

Oczywiście tam też umieszczony będzie serwis autoryzowany, a docelowo  także sprzedaż.

 

Szczegóły ( co, kiedy, jak ) w przyszłości, gdy całość będzie znacznie bardziej zaawansowana.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

Szczegóły ( co, kiedy, jak ) w przyszłości, gdy całość będzie znacznie bardziej zaawansowana.

Czy już jesteśmy w przyszłości ? Jeśli tak to prosimy o niusy. "Nowiny nowiny !" , że zacytuję tekst z "Misia" ;)   (szef londyńskich delikatesów do Ryszarda Ochódzkiego, jak dostał kamień z Jeleniej Góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

Czy już jesteśmy w przyszłości ?

Patrząc na to, co się dzieje wokół nas nie jestem pewny czy jesteśmy w przyszłości, czy też może w przeszłości :biglol: 

Otwarcie przewidujemy w lecie. Szczegółów jeszcze brak.

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie jestem pewny czy jesteśmy w przyszłości, czy też może w przeszłości

 

Ja tam nie mam wątpliwości : staczamy się po równi pochyłej do klimatu z początku lat 50' albo gorzej. Jeszcze tylko nie nabraliśmy rozpędu. Cierpliwości, to pójdzie szybko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Ojciec Założyciel

Jesteśmy już po oficjalnym otwarciu nowego salonu ( jak również centralnego magazynu części i centrum dystrybucyjnego samochodów ).

Trochę wrażeń z samego salonu oraz otwarcia : https://goo.gl/Q2H45K

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy już po oficjalnym otwarciu nowego salonu ( jak również centralnego magazynu części i centrum dystrybucyjnego samochodów ).

Trochę wrażeń z samego salonu oraz otwarcia : https://goo.gl/Q2H45K

 

Pozdrowienia

W środku kadru na zdjęciu nr 65 jest coś z logo Subaru, Intel i Sferis. Co to jest?

 

A salon robi wrażenie.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesteśmy już po oficjalnym otwarciu nowego salonu ( jak również centralnego magazynu części i centrum dystrybucyjnego samochodów ).

Trochę wrażeń z samego salonu oraz otwarcia : https://goo.gl/Q2H45K

 

Pozdrowienia

W środku kadru na zdjęciu nr 65 jest coś z logo Subaru, Intel i Sferis. Co to jest?

 

A salon robi wrażenie.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Wyświetlane było logo Subaru i Emil Frey Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesteśmy już po oficjalnym otwarciu nowego salonu ( jak również centralnego magazynu części i centrum dystrybucyjnego samochodów ).

Trochę wrażeń z samego salonu oraz otwarcia : https://goo.gl/Q2H45K

 

Pozdrowienia

W środku kadru na zdjęciu nr 65 jest coś z logo Subaru, Intel i Sferis. Co to jest?

 

A salon robi wrażenie.

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Wyświetlane było logo Subaru i Emil Frey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co się stało z salonem Subaru Point na Al. Włókniarzy ? I z niewątpliwie bardzo sympatycznym ;) dotychczasowym  dilerem SIP w Łodzi ?

Tamten salon będzie zamknięty. I dobrze. Bo było słabo. Kiedyś juz o tym pisałem. Jazdy próbne z przewalającymi sie butelkami wina w bagażniku ( bo kierownik/ dyrektor używał auta i nie chciało mu sie ich wyjąc), rozgrzebane kanapki na biurkach , anonsowanie wchodzących klientów ( przez "szefuńcia") na cały salon słowami : eeee ten pan to nic nie kupi....( i przez to nie kupiłem:-) w Łodzi :-)

Ech....

 

Nowy salon robi wrażenie:-) nowy serwis tez. Duża powierzchnia , super obsługa. Profesjonalne przyjęcie , szybka naprawa. Mechanicy mi znani- znający sie na rzeczy.( przynajmniej na moim aucie:-)) na pewno będę korzystał. Kierownik serwisu kompetentny, zaangażowany. nie było problemu z wejściem na hale i porozmawianiu z mechanikiem. Jest naprawdę ok.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

W środku kadru na zdjęciu nr 65 jest coś z logo Subaru, Intel i Sferis. Co to jest?

Stanowisko informacyjne. To jest akurat pierwszy egzemplarz, docelowo będą w każdym dealerstwie ( aczkolwiek sama "konsola" w nieco innej formie ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Veni vidi, chyba też vici .. ? Znaczy się zaliczyłem spotkanie 1-go stopnia. Elegancko, choć nieco chłodnie, w sensie temperatury °C i atmosfery ogólnej. Ale to przecież nie knajpa. Generalne wrażenia pozytywne. Życzę (szczerze !) powodzenia, macie wszystko co trzeba żeby odnieść sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...