Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ ludziska widza sie na drodze i pozdrawiaja sie - lub czasem co nieładnie nie pozdrawiaja się :evil: może czas zacząć topic o machaniu do siebie na drodze :D

ja zacznę od pozdrowienia 2 kierowników estiaja w niedziele ok. 14.15 w okolicach Ronda Zesłańców Syberyjskich w W-wie - rej. WPNXXXXX. Jechałem przed nimi - i na moje awaryjne odpowiedzieli długimi. Zrobiło się sympatico... i trochę wstyd.... bo karawan straaaaasznie nieumyty :roll:

Pozdrooffka

Pumex

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba moim zdaniem jakis system fajny taki ustawic. Np: Ze tańsze pozdrawiają droższe. Bo to troche obciach z STI pozdrowić starego legasiaka, tak? I jak taki bedzie system, to ten z drozszego może i nie pozdrowi, ale za to ten w tańszym będzie se mógł poprzeklinać na łysego burżuja na przykład, że nie odpowiedział. albo co.

Żeby jakaś sprawiedliwość była.

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się tym przejmujesz? ja mrugam, macham i juz. a jak jakiś ch*** z drugiej strony nie rozumie to ch*** mu w nie powiem co. i już (moderator - czytasz to?)

 

koledzy się witają a ... chamy mijają z przekleństwami na ustach :)))

 

poza tym miło czuć się jak w rodzinie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem im więcej aut danej marki, tym mniej celowe jest machanie, mruganie itp. Bo wtedy ludzie traktują samochód jako zwyczajne wozidło i nie czują tej wyjątkowości... Tak pewnie powoli staje się z subaru (choć ja mimo "nowego legasiaka" pozdrawiam, Arno słyszysz??)

 

Była swego czasu duża dyskusja wśród motocyklistów na ten temat. Gdy motocykli było niewiele, to wszyscy się pozdrawiali. A teraz jest z tym różnie. Argumentem, który do mnie osobiście przemówił było to, że gdyby motocykliści (plus wszyscy inni jednośladowcy) chciali się pozdrawiać w takim Rzymie, to musieliby jeździć z jedną ręką na kierownicy, bo druga służyłaby do pozdrawiania.

 

A te grupy samochodowe, które się chcą pozdrawiać mają zwyczajnie jakieś wyróżniki. pl.misc.samochody ma nalepkę, forum mitsubishi ma nalepkę, citroeniarze internetowi mają podkładki pod tablice rejestracyjne. I już. Wtedy wiadomo, że mrugając, czy trąbiąc na kogoś nie spotkamy się z bezmyślnym wzrokiem mówiącym 'Ale o sooo chodzi?", lub co gorsza z brzydkimi wyrazami odczytywanymi z ruchu warg...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wieczorem w sobote pozdrowil kierownik niebieskiego GT. Na poczatku nie zauwazylem co to za pojazd. Myslaem, ze Astra jakas ;(

Dobrze, ze mu odmachalem, bo atmosfera w aucie po wizycie Mikolaja byla napieta. Dzieciak dostal rower i rower musial zmiescic sie do srodka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te grupy samochodowe, które się chcą pozdrawiać mają zwyczajnie jakieś wyróżniki. pl.misc.samochody ma nalepkę, forum mitsubishi ma nalepkę, citroeniarze internetowi mają podkładki pod tablice rejestracyjne. I już. Wtedy wiadomo, że mrugając, czy trąbiąc na kogoś nie spotkamy się z bezmyślnym wzrokiem mówiącym 'Ale o sooo chodzi?", lub co gorsza z brzydkimi wyrazami odczytywanymi z ruchu warg...

 

Eeee - bez przesady - w przypadku Subaru jeszcze nie spotkalem sie z negatywna reakcja wlasciciela Imprezy (do innych przyznaje sie, ze nie macham bo reakcja jest znikoma - no poza Szymonem jak jezdzil Legacem :-) ). Tylko jedno - nie trabie na inna SI bo wtedy faktycznie reakcja moze byc negatywna (dlatego np. mimo czytania/pisania na p.m.s. nigdy sie nie obkleje bo by mnie irytowalo jakby mi jakis grupowicz zaczal na mnie trabic :-) )

 

Fakt, ze nie zawsze ludzie odmachaja ale czasem wynika to z niezauwazenia (szczegolnie jesli jedziecie w dwoch roznych kierunkach) niz z niecheci.

 

A z ciekawych sytuacji to zdazylo mi sie, ze pomachal (jako pierwszy :-) ) mi klient z Lancera Evo VIII (z ktorym zreszta pozniej mialem fajny street ze swiatel) oraz gostek w SI na niemieckich blachach (w W-wie na trasie lazienkowskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Rolanda i Pumexa to codziennie pozdrawiam z okna w pracy

... nigdy nie odpowiadają :cry:

:wink:

 

cholera - chyba wyzej siedzisz bo ja ze swojego 4-go pietra to czasami tylko Pumex'a na parkingu widze (a czesciej slysze jak mi pod biurem halasuje)

 

a tak wogole to ja krotkowidz jestem - i jak Pumex mnie przez okno z pracy pozdrawial to tez go nie widzialem :wink:

 

no i zeby nie bylo - ostatnio (no z ponad miesiac temu) jak na pl. bankowym zjawiles sie tuz za mna to odpozdrowilem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Rolanda i Pumexa to codziennie pozdrawiam z okna w pracy

... nigdy nie odpowiadają :cry:

:wink:

 

Iwan, obiecuje od jutra zaczynac moj dzien pracy od pozdrowienia Cie z okna :lol:

 

Roland a Tobie to celowo pod oknem parkuje :wink: fajny mam wydech, nie? :lol:

 

Pozdrawiam

Szymon vel Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się tym przejmujesz? ja mrugam, macham i juz. a jak jakiś ch*** z drugiej strony nie rozumie to ch*** mu w nie powiem co. i już (moderator - czytasz to?)

 

koledzy się witają a ... chamy mijają z przekleństwami na ustach :)))

 

poza tym miło czuć się jak w rodzinie.

 

W sprawie ostatniego zdania pozwolę sobie z kolegą polemizować.

Z rodziną, jak mawiali starożytni najlepiej wychodzi się na zdjęciach, a biorąc pod uwagę, że zdjęcie które można zaliczyć podczas jazdy samochodem bywa bardzo kosztowne nawet nie chcę sobie wyobrażać pozostałych - mniej fajnych zdarzeń z wymienioną rodziną.

Ponadto świadomość, że atrakcyjna samiczka podróżująca wehikułem tej samej marki jest z "urzędowo" wykluczona z kręgu potencjalnych obiektów napastowania na tle seksualnym nastraja raczej pesymistycznie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji skoro mowa o pozdrowieniach - pozdrawiam michal'a i jego SI STi SE :-) (tylko albo mnie zignorowal - albo tak skupil sie na jezdzie, ze nie zauwazyl jak smignal obok mnie na JP II tak jakies pol godzinki temu :-( )

 

W kazdym razie myslalem, ze zrowna sie i pomacha - a tu guzik - wycial dzide i tyle go widzialem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji skoro mowa o pozdrowieniach - pozdrawiam michal'a i jego SI STi SE :-) (tylko albo mnie zignorowal - albo tak skupil sie na jezdzie, ze nie zauwazyl jak smignal obok mnie na JP II tak jakies pol godzinki temu :-( )

 

W kazdym razie myslalem, ze zrowna sie i pomacha - a tu guzik - wycial dzide i tyle go widzialem :-(

 

To faktycznie moglem byc ja :) Jechalem do roboty :( Bije sie w piersi, nie zauwazylem :( Trzeba bylo mi mignac dlugimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie moglem byc ja :) Jechalem do roboty :( Bije sie w piersi, nie zauwazylem :( Trzeba bylo mi mignac dlugimi :D

 

to na pewno byles Ty :-) (przynajmniej nr rej. sie zgadzal) - nie mrugalem bo tylko chwile jechalem za Toba :-) (a jechalismy praktycznie od skrzyzowania z Nowolipkami do ronda Babka (znaczy sie Radoslawa czy jakos tak) :D (tylko Ciebie przyblokowalo na lewym a ja pojechalem prawym i myslalem, ze jak juz sie przebiles i zaczales pedzic do przodu :D to mnie zauwazysz :D )

 

no ale skoro spieszyles sie do pracy to rozumiem i wybaczam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...