Skocz do zawartości

Gaz w Subaru?


Boryz

Rekomendowane odpowiedzi

W LC Toyota montuje sekwencyjny wtrysk gazu firmy Prins, cokolwiek to znaczy. Tylko, ze tam nie ma turbo. Moze V6 lepiej znosza gazowanie

Na chlopski rozum co duzy nie wysilony motor, to duzy nie wysilony motor.

 

Tez tak mysle. Chyba turbo po prostu nie lubi gazu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z doświadczenia wiem, że instalacja gazowa to takie coś, na czym nie warto oszczędać. Mnie oszczędność na instalacji w Golfie wyszła bokiem, ale dzięki temu już go nie mam. Jeśli chodzi o auta z doładowaniem, to gazu nie polecam. Widziałem już takie wynalazki (nie Subaru) i nie za bardzo chciało to jeździć. Do wolnossącego auta grunt to odpowiednio dobrać instalację i nie ma prawa odmawiać posłuszeństwa. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wogole co to za pomysł aby na forum Subaru poruszac temat LPG człowieku zastanow sie troche.....watek po raz kolejny bez sensu :lol: yhhh

A co w Subaru nie montuja ludzie gazu? Nawet w GTku juz jest.

I beda montowali. Nie kazdy ma turbine, a te auta troche pala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako! Czy ty przypadkiem nie masz firmy instalującej gaż w samochodzie?

 

 

Nie mam firmy instalującej gaz ale jestem związany z tą branżą od kilku lat. Znam w Polsce przynajmniej kilkadziesiąt warsztatów montujących instalacje.

Jeżeli zastanawiacie się nad montażem lub macie jakieś problemy piszcie. Postaram się wam pomóc.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników Forum.

 

PS. w jaki sposób załącza się cytat w białym polu a poniżej opis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo klikasz na cytat w wypowiedzi do której się odwołujesz ( prawy górny róg), albo możesz wpisać/przekopiować tekst, zaznaczyc go i w panelu odpowiedzi nacisnąć "Quote". Jeśli dodatkowo chcesz napisac czyj to cytat ( np Zosi), wówczas pierwszy nawias kwadratowy powinien wyglądać

#

# - oczywiście bez #

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo klikasz na cytat w wypowiedzi do której się odwołujesz ( prawy górny róg), albo możesz wpisać/przekopiować tekst, zaznaczyc go i w panelu odpowiedzi nacisnąć "Quote". Jeśli dodatkowo chcesz napisac czyj to cytat ( np Zosi), wówczas pierwszy nawias kwadratowy powinien wyglądać

Pozdrawiam

 

dziękuję za poradę, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krakowie jest jedna Impreza WRX zgazowana.

Widziałem ją kilka razy ale to wszystko co wiem.

Ze zwykłą tym bardziej nie powinno być problemu.

 

Swietokradztwo!

Wlasciciel powinien sobie rowniez nakleic naklejke z napisem:

NIE STAC MNIE NA TO AUTO!

:twisted:

 

Po za tym obecnie cena gazu oscyluje w granicach 2.00-2.10 i ma tendencje zwyzkowa.

Benzyna idzie w dol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem rowniez z doswiadczenia, ze gaz w wolnossacym Subaru nie ma wiekszych przeciwskazan, oczywiscie jesli wszystko jest dobrze zrobione i wyregulowane. Swego czasu zdarzalo sie, ze w rodzinny Legac palil nawet ponad 15 litrow na miescie, ale po regulacji spalanie wrocilo do normy, czyli ~ 10 l.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legac palil nawet ponad 15 litrow na miescie, .

 

Zostawilam se okulary w robocie i zem przeczytala, ze pali 15 litrów na miesiac ...........................normalnioe ................ stanely mi deba oba wlosy.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
No właśnie, "potrzebna jest modyfikacja programu sterownika LPG tak aby dostosować go do specyficznej pracy systemu zasilania benzyną".

Dlaczego mój kochany Foresterek (S-Turbo Aut.) po przejechaniu 5500 km z zamontowanym nowym, sekwencyjnym "lavazzo" wyświetlił ni stąd, ni z owąd sondę lambda (po badaniu - "zbyt uboga").

Modyfikacja programu, jak wspomina "jako", została przeprowadzona i co ... i nic. Po przejechaniu następnych 5000 km to samo.

Od blisko 2000 km wróciłem na benzynę i to jest to!!!

Nie wiem tylko co z instalacją. Na razie została w samochodzie i ...raz się przydała :lol: skończyła się benzyna, gdy goniłem b-mkę.

Pozdrawiam. kowal :wink:

["jako" potrzebna jest modyfikacja programu sterownika LPG]

 

Nie powinines wyjeżdżać do końca benzyny i jeździć na gazie z pustym bakiem bo grozi to uszkodzeniem pompy paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...