Skocz do zawartości

Zestaw bluetooth w Subaru


Krzysztof Król

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzial, ze nie ma w Polsce zestawow z japonskimi kostkami.

Pouczony, przeprosilem i odjechalem.

Dyrekcjo, jaki zestaw glosnomowiacy ma japonskie kostki.

Jak sciagnac cos takiego.

Zestaw glosnomowiacy jest dla mnie wazny, poniewaz dojezdzam do pracy przez 40 min. i w tym czasie chce gadac przez telefon. Please....

 

A przejściówek z subarowskich kostek na ISO nie ma? Można przecan nawet sameu to zrobić (jak się kupi odpowiednie wtyczki), nawet kiedyś podawałem tutaj linka do schematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[A przejściówek z subarowskich kostek na ISO nie ma? Można przecan nawet sameu to zrobić (jak się kupi odpowiednie wtyczki), nawet kiedyś podawałem tutaj linka do schematów.

Po co mu ISO?

W nowych S i radio i instalacja ma wtyczki Subaru i nie ma ruchów, bo przez radio idzie sterowanie klimą i nie da się włożyć "normalnego" radia z ISO.

W przypadku Krzysztofa czarno to widzę, potrzbne gniazdo w radiu ma zajęte przez navigację.

Grzebałem w róznych miejscach łacznie ze stronkami w US i nic nie wygrzebałem,

jakiegokolwiek adaptera, przejściówki. Próbowałem również kupic gdzieś samą taką wtyczkę(jak do navi lub zmieniarki) i też nic.

Podłączyłem więc tylko "mute" do radia z zestawu.

Działa ale troche głupio bo pomimo wyciszenia radia nie przerywa odtwarzania CD i w trakcie rozmowy przelatuje klilka kawałków.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych S i radio i instalacja ma wtyczki Subaru i nie ma ruchów, bo przez radio idzie sterowanie klimą i nie da się włożyć "normalnego" radia z ISO.

 

A to zupełnie popieprzone :/

 

Podłączyłem więc tylko "mute" do radia z zestawu.

Działa ale troche głupio bo pomimo wyciszenia radia nie przerywa odtwarzania CD i w trakcie rozmowy przelatuje klilka kawałków.

 

Miałem swego czasu odtwarzacz sony (nawet dwa różne) i mute też tylko zciszało, żaden pauzy nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem więc tylko "mute" do radia z zestawu.

Działa ale troche głupio bo pomimo wyciszenia radia nie przerywa odtwarzania CD i w trakcie rozmowy przelatuje klilka kawałków.

 

Miałem swego czasu odtwarzacz sony (nawet dwa różne) i mute też tylko zciszało' date=' żaden pauzy nie robił.[/quote']

 

Blaupunkt/Philips i Cabasse zapamiętują miejsce na płycie i ruszają z tego samego przy wyłączeniu MUTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt/Philips i Cabasse zapamiętują miejsce na płycie i ruszają z tego samego przy wyłączeniu MUTE.

 

Teraz mam Pioneera jakiegoś, ale nie mam zestawu do niego przypiętego, a przycisk mute nie jest wyprowadzony na panel, więc niestety nie wiem jak w nim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

przetestowalem z wyjatkowo negatywnym skutkiem FM Transmittera. Moga go oddac komus chetnemu.

 

I zdecydowalem sie wyprobowac FM Modulatora firmy Dension. Jest to ustrojstwo dolaczane do instalacji antenowej samochodu. Mam iPoda przymocowanego w schowku, do niego porowadzi kabelek, ktory niknie w czelusciach. Obok iPoda jest przelacznik - w lewo slucham iPoda, w prawo slucham radia. iPoda mam skonfigurowanego na FM2 - 1 -88 Mhz.

Dzien jazdy po Warszawie i nic nie szumi. iPod brzmi jak iPod, przelaczam i radio dziala rownie dobrze. Cena 430 zl za ustrojstwo + instalacja (600 zl bo robilem tez odrutowanie telefoniczne - Nokia blutetooth z wlasnym glosnikiem i mikrofonem - tez dziala ok, wycisza radio, a na jego wystwietlaczu pojawia sie napis CALL.

Wykonanie: Klinika Dzwieku na Lysakowskiej w wawie.

Sluze dalszymi szczegolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenia z tym ustrojstwem

 

HarmanKargon Drive+Play

 

http://www.harmankardon.com/drive-1/default.aspx

 

zastanawiam sie nad tą opcją (u siebie w samochodzie mam alpine i działa super, ale na wakację jeżdzimy outbackiem małżonki i wtedy jest bryndza)

w serwisie nie za bardzo wiedzą, ale może jak dostaną schematy elektryczne, to się będą w stanie wypowiedzieć.

pozdrawiam

WJR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, pytalem o to w Klinice Dzwieku, ale twierdzili, ze do radio-zmieniarki w moim Subaru nie mozna nic takiego podlaczyc. Moglem wybrac wersje z wyswietlaczem zewnetrznym, albo tylko FM Modulatora.

Nie wytrzymalbym dodatkowego ekraniku (i tak wisi przy szybie Garmin).

 

Na przyszlosc, jesli zostane przy Subaru to wolalbym kupic wersje bez nawigacji i radia. Kupilbym wtedy sympatyczny zestaw nawigacjo-telefono-radio z wejsciami i sterowaniem ipoda, ze sterowaniem telefonu itp. Widzialem cos takiego (fabrycznego) w BMW i sie zachwycilem. Gdyby jeszcze X5 w najmocniejszej wersji bylo tansze.

 

kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...